Kdo je to?
Kdo je Chanel Iman? Životopis Chanel Iman, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Chanel Iman?

Kdo je Chanel Iman? Životopis, informace, biografie, modeling

Chanel Iman je americká modelka.
Modelingu se začala věnovat už ve dvanácti letech a pod vedením agentury Ford Models začala sbírat první úspěchy. Ve světě módy zaujala svým netypickým zjevem, v němž se snoubí její afroamerické a asijské kořeny. Už jako náctiletá se objevovala na stránkách a obálkách prestižních časopisů jako Elle, Vogue, Vanity Fair či Harper\'s Bazaar.
V roce 2010 se zařadila mezi Victoria\'s Secret Angels a pravidelně se objevovala na fashion show pořádaných právě Victoria\'s Secret.
Dále spolupracovala s módními domy a značkami, jako jsou Jean Paul Gaultier, Alexander McQueen, Tommy Hilfiger, Jason Wu, Oscar de la Renta, Versace či Dior.
Chanel Iman je výraznou osobností amerického showbyznysu, objevuje se na prestižních módních akcích i v zábavních a dokumentárních pořadech věnovaných světu módy. Angažuje se i v charitativních projektech a je občansky aktivní v politických otázkách.Kdo je Chanel Iman? Životopis Chanel Iman, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Chanel Iman

Národnost: americká
Datum narození: 1. prosince 1990
Místo narození: Atlanta, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chanel Iman s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Retsina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Smalt? Víte co je ASLO? Víte co je Samoplátce?

Klíčová slova: biografie, lexikon, wikipedie, modeling, zajímavosti, vysvětlení, informace, kde se narodila Chanel Iman?, wiki, národnost, místo narození, popis, narození, Chanel Iman, osobnosti, život

Pojem Chanel Iman je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Chanel Iman zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Chanel Iman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Chanel Iman na Google obrázcích

Hledat pojem Chanel Iman ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Chanel Iman ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Chanel Iman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chanel Iman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Chanel Iman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Chanel Iman? Kdy se narodila Chanel Iman? Kde se narodila Chanel Iman? Chanel Iman patří do sekce Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Chanel Iman řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chanel Iman i v jiné kategorii než je modeling.