Kdo je to?
Kdo je Chanel Iman? Životopis Chanel Iman, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Chanel Iman?

Kdo je Chanel Iman? Životopis, informace, biografie, modeling

Chanel Iman je americká modelka.
Modelingu se začala věnovat už ve dvanácti letech a pod vedením agentury Ford Models začala sbírat první úspěchy. Ve světě módy zaujala svým netypickým zjevem, v němž se snoubí její afroamerické a asijské kořeny. Už jako náctiletá se objevovala na stránkách a obálkách prestižních časopisů jako Elle, Vogue, Vanity Fair či Harper’s Bazaar.
V roce 2010 se zařadila mezi Victoria’s Secret Angels a pravidelně se objevovala na fashion show pořádaných právě Victoria’s Secret.
Dále spolupracovala s módními domy a značkami, jako jsou Jean Paul Gaultier, Alexander McQueen, Tommy Hilfiger, Jason Wu, Oscar de la Renta, Versace či Dior.
Chanel Iman je výraznou osobností amerického showbyznysu, objevuje se na prestižních módních akcích i v zábavních a dokumentárních pořadech věnovaných světu módy. Angažuje se i v charitativních projektech a je občansky aktivní v politických otázkách.Kdo je Chanel Iman? Životopis Chanel Iman, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Chanel Iman

Národnost: americká
Datum narození: 1. prosince 1990
Místo narození: Atlanta, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Chanel Iman sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Retsina? Znáte pojem Ambulance? Víte co je Jantar? Vzpomenete si na definici slova Lymfa?

Klíčová slova: narození, kdo je Chanel Iman?, modeling, wiki, wikipedie, život, modeling, kde se narodila Chanel Iman?, zajímavosti, kdy se narodila Chanel Iman?, datum narození, informace, biografie, národnost, popis, Chanel Iman

Pojem Chanel Iman je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Chanel Iman v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Chanel Iman ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Chanel Iman ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Chanel Iman na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Chanel Iman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Chanel Iman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Chanel Iman například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Chanel Iman? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Chanel Iman? Kdy se narodila Chanel Iman? Kde se narodila Chanel Iman? Chanel Iman je v kategorii Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Chanel Iman třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Chanel Iman i v jiné kategorii než je modeling.