Kdo je to?
Kdo je to Letuška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Letuška? Lidé, profese

Letuška

Jaký je význam slova Letuška? Co to znamená?

Letuška je personál pracující na palubě letadla.
Letuška je označení pro ženu vykonávající toto povolání, pro muže existuje termín stevard. Dnes se korektněji využívá termínu stevardka též pro letušku. Setkat se můžete také s označením palubní personál či palubní průvodčí.
Práce stevarda/stevardky obvykle vyžaduje dostatečné vzdělání či absolvování specifických kurzů, znalost cizích jazyků, skvělý zdravotní stav a také dobrou a stabilní psychickou kondici.
Stevard/stevardka zajišťuje na palubě letadla bezpečnost a bezproblémový průběh letu. Jeho/jejím úkolem je v případě komplikací instruovat pasažéry letadla, zajistit dodržování předpisů, první pomoc, spolupracovat s piloty a podobně. Zároveň však také palubní personál poskytuje během cesty služby cestujícím jako například podávání občerstvení, prodej doplňkových služeb atd.Kdo je to Letuška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Letuška? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Letuška? Pak se o ní podělte s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Průměr? Vzpomněli byste si na význam slova UNESCO? Víte, co je to Rektifikovaná dlažba? Znáte definici termínu Cash flow?

Klíčová slova: synonymum, definice, Letuška, Letuška, původ slova, profese, význam slova, popis, lexikon, wikipedie, význam, wiki, co znamená, profese, odborný výraz, vysvětlení

Pojem Letuška je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Letuška ve Wikipedii

Hledat termín Letuška na Google.cz

Vyhledat slovo Letuška ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Letuška v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Letuška ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Letuška například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Letuška? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Letuška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Letuška? Definice pojmu Letuška patří do sekce Profese

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Čerstvé informace hledejte výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Letuška i v jiné sekci než v profese.