Kdo je to?
Kdo byl Adam Walsh? Životopis Adam Walsh, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Adam Walsh

Kdo byl Adam Walsh? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, zločin

Adam John Walsh byl americký chlapec, který byl dne 27. července 1981 unesen v obchodním domě v Hollywoodu a následně byl nalezen mrtvý. Walsh se narodil v Los Angeles v Kalifornii.
Matka René Walshová se vydala dne 27. července 1981 se svým synem Adamem na nákupy. Nechala jej si hrát v oddělení pro děti a odešla do obchodu. Po sedmi minutách se vrátila, ale Adam byl pryč. Nemohla jej nikde najít, a tak zavolala policii. Následovalo pátrání po zmizelém dítěti.
Po třinácti dnech nalezli Adamovu hlavu v kanálu ve Vero Beach. Zbytek těla však nebyl nikdy nalezen. Později koroner označil udušení jako příčinu Adamovy smrti.
Tento únos a následná vražda dítěte zasáhla celé USA. Celá událost byla roku 1983 zfilmována. Otec oběti – John Walsh se po vraždě syna rozhodl stát advokátem a stal se spoluzakladatelem Národního centra pro pohřešované a zneužívané děti. Později se stal také moderátorem v televizním pořadu America’s Most Wanted (Nejhledanější v Americe).
Jedním z podezřelých byl sériový vrah Jeffrey Dahmer, který v té době pobýval v Miami. Někteří svědkové z obchodu dokonce Dahmera poznali. Někteří tvrdili, že viděli muže, jak násilím strčil dítě do modré dodávky. Dahmer v té době vlastnil právě modrou dodávku. On sám však popřel, že by Adama zavraždil.
Největším podezřelým se stal sériový vrah Ottis Toole, který se prý dokonce své neteři na smrtelné posteli k vraždě přiznal. Moc lidí však tomuto tvrzení nevěřilo. Nicméně několik svědků Toola poznalo, ale žádné důkazy proti němu nebyly nalezeny. Roku 2008 byl případ s konečnou platností uzavřen a za vraha byl prohlášen vrah Ottis Toole.Kdo byl Adam Walsh? Životopis Adam Walsh, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Adam Walsh

Národnost: americká
Datum narození: 14. 11. 1974
Místo narození: Hollywood, Florida, USA
Datum úmrtí: 27. 7. 1981

Popis osobnosti Adam Walsh můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Velikonoční vigilie? Vzpomněli byste si na význam slova Bohatství? Znáte definici termínu Liftago? Znáte definici termínu Sebevědomí?

Klíčová slova: datum úmrtí, datum narození, národnost, popis, zajímavosti, wiki, národnost, Kdy zemřel Adam Walsh, biografie, informace, Adam Walsh, Adam Walsh, kdy se narodil Adam Walsh?, zločin, nežijící, osobnost

Pojem Adam Walsh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Adam Walsh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Adam Walsh na Google.cz

Hledat termín Adam Walsh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Walsh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Adam Walsh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Walsh například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Adam Walsh? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo byl Adam Walsh? Kdy se narodil Adam Walsh? Kde se narodil Adam Walsh? Kdy zemřel Adam Walsh? Adam Walsh je v sekci Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Adam Walsh třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Walsh i v jiné kategorii než je zločin.