Kdo je to?
Kdo byl Adam Walsh? Životopis Adam Walsh, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo byl Adam Walsh?

Kdo byl Adam Walsh? Životopis, informace, biografie, zločin

Adam John Walsh byl americký chlapec, který byl dne 27. července 1981 unesen v obchodním domě v Hollywoodu a následně byl nalezen mrtvý. Walsh se narodil v Los Angeles v Kalifornii.
Matka René Walshová se vydala dne 27. července 1981 se svým synem Adamem na nákupy. Nechala jej si hrát v oddělení pro děti a odešla do obchodu. Po sedmi minutách se vrátila, ale Adam byl pryč. Nemohla jej nikde najít, a tak zavolala policii. Následovalo pátrání po zmizelém dítěti.
Po třinácti dnech nalezli Adamovu hlavu v kanálu ve Vero Beach. Zbytek těla však nebyl nikdy nalezen. Později koroner označil udušení jako příčinu Adamovy smrti.
Tento únos a následná vražda dítěte zasáhla celé USA. Celá událost byla roku 1983 zfilmována. Otec oběti – John Walsh se po vraždě syna rozhodl stát advokátem a stal se spoluzakladatelem Národního centra pro pohřešované a zneužívané děti. Později se stal také moderátorem v televizním pořadu America’s Most Wanted (Nejhledanější v Americe).
Jedním z podezřelých byl sériový vrah Jeffrey Dahmer, který v té době pobýval v Miami. Někteří svědkové z obchodu dokonce Dahmera poznali. Někteří tvrdili, že viděli muže, jak násilím strčil dítě do modré dodávky. Dahmer v té době vlastnil právě modrou dodávku. On sám však popřel, že by Adama zavraždil.
Největším podezřelým se stal sériový vrah Ottis Toole, který se prý dokonce své neteři na smrtelné posteli k vraždě přiznal. Moc lidí však tomuto tvrzení nevěřilo. Nicméně několik svědků Toola poznalo, ale žádné důkazy proti němu nebyly nalezeny. Roku 2008 byl případ s konečnou platností uzavřen a za vraha byl prohlášen vrah Ottis Toole.Kdo byl Adam Walsh? Životopis Adam Walsh, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Adam Walsh

Národnost: americká
Datum narození: 14. 11. 1974
Místo narození: Hollywood, Florida, USA
Datum úmrtí: 27. 7. 1981

Popis osobnosti Adam Walsh můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Torrent? Vzpomněli byste si co znamená slovo URL adresa? Znáte definici termínu AKA? Víte co je Dedikovaný server?

Klíčová slova: kde se narodil Adam Walsh?, místo narození, zločin, národnost, informace, Adam Walsh, osobnost, wiki, zločin, nežijící, životopis, život, lexikon, wikipedie, vysvětlení, narození

Pojem Adam Walsh je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Adam Walsh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Adam Walsh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Adam Walsh na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Adam Walsh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Adam Walsh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Walsh například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Walsh

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byl Adam Walsh? Kdy se narodil Adam Walsh? Kde se narodil Adam Walsh? Kdy zemřel Adam Walsh? Adam Walsh je v sekci Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Adam Walsh řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Walsh i v jiné kategorii než je zločin.