Kdo je to?
Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cuckold? Lidé, záliby

Kdo je to Cuckold?

Jaký je význam slova Cuckold? Co to znamená?

Cuckold je muž, kterého sexuálně vzrušuje, je-li podváděn svou partnerkou. Může jít o pouhou sexuální fantazii, stejně jako o reálně fungující vztah.
Cuckold v takovém vztahu touží po ponížení tím, že jeho partnerka má jiné milence. Může například partnerku pozorovat při sexu s jiným mužem, ale též mohou dokonce žít všichni (cuckold, jeho partnerka a její milenec/milenci) v jedné domácnosti. V některých vztazích tohoto typu dochází k tomu, že partnerka cuckoldovi zcela odpírá sexuální uspokojení. Cuckold ve vztahu zastává velmi podřízenou roli.Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cuckold? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Cuckold? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dezinfekce? Znáte definici termínu Morbus perthes? Znáte pojem Neurologie? Pamatujete si definici pojmu Senča?

Klíčová slova: Cuckold, lexikon, synonymum, heslo, slovo, co znamená, přesný výraz, informace, přesný význam, vysvětlení, definice, význam pojmu, význam, formulace, záliby, význam slova

Pojem Cuckold je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Cuckold v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Cuckold ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Cuckold ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Cuckold ve Wikipedii

Najít pojem Cuckold ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Cuckold v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Cuckold? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cuckold? Definice pojmu Cuckold se nachází v kategorii Záliby

Sepsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Záliby).