Kdo je to?
Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cuckold? Lidé, záliby

Cuckold

Co znamená a jaký je význam slova Cuckold?

Cuckold je muž, kterého sexuálně vzrušuje, je-li podváděn svou partnerkou. Může jít o pouhou sexuální fantazii, stejně jako o reálně fungující vztah.
Cuckold v takovém vztahu touží po ponížení tím, že jeho partnerka má jiné milence. Může například partnerku pozorovat při sexu s jiným mužem, ale též mohou dokonce žít všichni (cuckold, jeho partnerka a její milenec/milenci) v jedné domácnosti. V některých vztazích tohoto typu dochází k tomu, že partnerka cuckoldovi zcela odpírá sexuální uspokojení. Cuckold ve vztahu zastává velmi podřízenou roli.Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cuckold? Lidé, záliby

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ale? Víte co je Allegro? Znáte pojem Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fázovka?

Klíčová slova: co znamená, Cuckold, záliby, Cuckold, wiki, formulace, význam, odborný výraz, přesný výraz, synonymum, slovo, význam slova, termín, lexikon, přesný význam, význam pojmu

Pojem Cuckold je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuckold ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Cuckold ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Cuckold na Google obrázcích

Vyhledat výraz Cuckold v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Cuckold ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuckold například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Cuckold, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Cuckold? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cuckold? Definice pojmu Cuckold patří do kategorie Záliby

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Záliby.