Kdo je to?
Kdo je Tommy Robinson? Životopis Tommy Robinson, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Tommy Robinson?

Kdo je Tommy Robinson? Životopis, informace, biografie, politika

Tommy Robinson, vlastním jménem Stephen Christopher Yaxley-Lennon, je britský krajně pravicový aktivista a novinář brojící proti islámu. Vzhledem ke svým silně kritickým výrokům se dostal do konfliktů s médii, politiky, justicí, provozovateli sociálních sítí, náboženskými spolky a podobně.
V roce 2004 se stal členem Britské národní strany, kterou však záhy opustil, neboť ji považoval za rasistickou. Známým se stal, když v letech 2009 - 2013 spoluorganizoval pouliční protesty proti islámskému extremismu jakožto jeden z členů vedení hnutí English Defence League. V roce 2015 se podílel na založení hnutí Pegida UK. V letech 2017 až 2018 působil jako reportér kanadského serveru Rebel media. Neúspěšně kandidoval na místo poslance evropského parlamentu.
Na svém kontě má kromě několika knih také několik trestných činů. Konkrétně byl potrestán za nepřiměřenou obranu, pohrdání soudem, hypoteční podvod, držení drog, jednodenní vstup do USA na vypůjčený pas, účast v pouliční bitce fotbalových chuligánů atd.
Sám sebe označuje za aktivistu, novináře a bojovníka proti rasismu a antisemitismu.Kdo je Tommy Robinson? Životopis Tommy Robinson, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Tommy Robinson

Národnost: britská
Datum narození: 27. 11. 1982
Místo narození: Luton (Anglie)

Zaujala vás biografie osobnosti Tommy Robinson? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Konformita? Znáte pojem Zvyk? Rozumíte pojmu Osobní bankrot? Vzpomenete si na definici slova Šumajstr?

Klíčová slova: Tommy Robinson, politika, zajímavosti, informace, lexikon, kdy se narodil Tommy Robinson?, osobnosti, biografie, životopis, kdo je Tommy Robinson?, místo narození, wiki, národnost, kde se narodil Tommy Robinson?, Tommy Robinson, život

Pojem Tommy Robinson je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Tommy Robinson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Tommy Robinson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Tommy Robinson na Google.cz

Najít termín Tommy Robinson ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tommy Robinson například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Tommy Robinson?

Právě jste zjistili Kdo je to Tommy Robinson? Kdy se narodil Tommy Robinson? Kde se narodil Tommy Robinson? Tommy Robinson je v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Tommy Robinson například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tommy Robinson i v jiné kategorii než je politika.