Kdo je to?
Kdo je to, byl Filcka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filcka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Filcka?

Jaký je význam slova Filcka? Co to znamená?

Filcka je lidový název pro veš, muňku. Ta se zdržuje především v ochlupení na ohanbí. Zde saje krev a tvoří skvrny. Přenáší se při pohlavním styku. Toto označení se používá i pro ženu, která pomocí sexu získává prostředky a výhody od příležitostných i stálých partnerů, vysává je.
Svým parazitním způsobem života pak filcka připomíná právě stejnojmenného živočicha.Kdo je to, byl Filcka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filcka? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Filcka s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Viróza? Víte, co je to Syrovátka? Rozumíte pojmu Výklad? Rozumíte pojmu Softshell?

Klíčová slova: wiki, význam slova, slovo, definice, heslo, význam, Filcka, formulace, původ slova, etymologie, synonymum, popis, hanlivé, popis, pojem, co znamená

Pojem Filcka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Filcka zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Filcka na Youtube

Hledat frázi Filcka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Filcka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Filcka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Filcka například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filcka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filcka? Kdo to byl Filcka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filcka? Definice pojmu Filcka je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Filcka hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).