Kdo je to?
Kdo je to, byl Filcka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filcka? Lidé, hanlivé

Kdo je to Filcka?

Jaký je význam slova Filcka? Co to znamená?

Filcka je lidový název pro veš, muňku. Ta se zdržuje především v ochlupení na ohanbí. Zde saje krev a tvoří skvrny. Přenáší se při pohlavním styku. Toto označení se používá i pro ženu, která pomocí sexu získává prostředky a výhody od příležitostných i stálých partnerů, vysává je.
Svým parazitním způsobem života pak filcka připomíná právě stejnojmenného živočicha.Kdo je to, byl Filcka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filcka? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Filcka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Viróza? Znáte definici termínu Arabská guma? Rozumíte pojmu Výklad? Pamatujete si definici pojmu Líná pěna?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, lexikon, co je to Filcka?, vysvětlení, význam, hanlivé, přesný výraz, slovo, odborný výraz, informace, význam slova, pojem, kdo je Filcka?, definice, přesný význam

Pojem Filcka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Filcka na Youtube

Hledat frázi Filcka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Filcka ve Wikislovníku

Hledat pojem Filcka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Filcka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Filcka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filcka? Kdo to byl Filcka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filcka? Definice pojmu Filcka je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.