Kdo je to?
Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Dominik Hašek?

Kdo je to Dominik Hašek? Stručný životopis

Dominik Hašek, zvaný Dominátor, je proslulý bývalý hokejový brankář. Byl vyhlášen nejlepším evropským hokejistou v NHL a vybrán do stovky nejlepších hráčů historie této ligy. Hokej hrál již jako dítě a v osmnácti letech byl nejmladším reprezentačním brankářem v historii československého hokeje. Po úspěších v domácím hokeji nastoupil do NHL. Zde vystřídal více týmů.
Dominik Hašek je nositelem řady českých i zahraničních ocenění. Jeho jméno je zapsáno v Síni slávy českého hokeje a v roce 2014 do Hokejové síně slávy v Torontu a o rok později do Síně slávy IIHF.Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Dominik Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1965
Místo narození: Pardubice

Sdílejte tuto stránku s osobností Dominik Hašek s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zdymadlo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šoková terapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sukralóza? Znáte termín Hypomanie?

Klíčová slova: sport, synonymum, definice, lexikon, přesný výraz, kdo to je, význam slova, informace, co znamená, popis, pojem, kdo je Dominik Hašek?, původ slova, přesný význam, vysvětlení, Dominik Hašek

Pojem Dominik Hašek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Dominik Hašek ve Wikislovníku

Hledat výraz Dominik Hašek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Dominik Hašek ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Dominik Hašek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Hašek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Dominik Hašek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dominik Hašek? Kdo to byl Dominik Hašek? Kdy se narodil Dominik Hašek? Kde se narodil Dominik Hašek? Dominik Hašek je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Dominik Hašek dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Hašek i v jiné kategorii než je sport.