Kdo je to?
Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Dominik Hašek?

Kdo je to Dominik Hašek? Stručný životopis

Dominik Hašek, zvaný Dominátor, je proslulý bývalý hokejový brankář. Byl vyhlášen nejlepším evropským hokejistou v NHL a vybrán do stovky nejlepších hráčů historie této ligy. Hokej hrál již jako dítě a v osmnácti letech byl nejmladším reprezentačním brankářem v historii československého hokeje. Po úspěších v domácím hokeji nastoupil do NHL. Zde vystřídal více týmů.
Dominik Hašek je nositelem řady českých i zahraničních ocenění. Jeho jméno je zapsáno v Síni slávy českého hokeje a v roce 2014 do Hokejové síně slávy v Torontu a o rok později do Síně slávy IIHF.Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Dominik Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1965
Místo narození: Pardubice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Dominik Hašek sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zdymadlo? Rozumíte pojmu Čolek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sukralóza? Znáte pojem Rešerše?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, termín, heslo, etymologie, pojem, kdo to je, popis, význam pojmu, přesný význam, význam slova, sport, přesný výraz, význam, původ slova, Dominik Hašek

Pojem Dominik Hašek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Dominik Hašek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Dominik Hašek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Dominik Hašek ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Hašek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Hašek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Dominik Hašek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dominik Hašek? Kdo to byl Dominik Hašek? Kdy se narodil Dominik Hašek? Kde se narodil Dominik Hašek? Dominik Hašek patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dominik Hašek třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Hašek i v jiné kategorii než je sport.