Kdo je to?
Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Dominik Hašek?

Kdo je to Dominik Hašek? Stručný životopis

Dominik Hašek, zvaný Dominátor, je proslulý bývalý hokejový brankář. Byl vyhlášen nejlepším evropským hokejistou v NHL a vybrán do stovky nejlepších hráčů historie této ligy. Hokej hrál již jako dítě a v osmnácti letech byl nejmladším reprezentačním brankářem v historii československého hokeje. Po úspěších v domácím hokeji nastoupil do NHL. Zde vystřídal více týmů.
Dominik Hašek je nositelem řady českých i zahraničních ocenění. Jeho jméno je zapsáno v Síni slávy českého hokeje a v roce 2014 do Hokejové síně slávy v Torontu a o rok později do Síně slávy IIHF.Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Dominik Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1965
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Dominik Hašek? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Perzekuce? Znáte definici termínu Rozpočítadlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Růžovka? Pamatujete si definici pojmu OSVČ?

Klíčová slova: sport, synonymum, odborný výraz, pojem, význam slova, vysvětlení, termín, etymologie, lexikon, definice, Dominik Hašek, původ slova, přesný výraz, popis, co je to Dominik Hašek?, význam

Pojem Dominik Hašek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Dominik Hašek ve Wikipedii

Hledat pojem Dominik Hašek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Dominik Hašek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Dominik Hašek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Hašek například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Dominik Hašek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dominik Hašek? Kdo to byl Dominik Hašek? Kdy se narodil Dominik Hašek? Kde se narodil Dominik Hašek? Dominik Hašek se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominik Hašek třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Hašek i v jiné kategorii než je sport.