Kdo je to?
Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Dominik Hašek?

Kdo je to Dominik Hašek? Stručný životopis

Dominik Hašek, zvaný Dominátor, je proslulý bývalý hokejový brankář. Byl vyhlášen nejlepším evropským hokejistou v NHL a vybrán do stovky nejlepších hráčů historie této ligy. Hokej hrál již jako dítě a v osmnácti letech byl nejmladším reprezentačním brankářem v historii československého hokeje. Po úspěších v domácím hokeji nastoupil do NHL. Zde vystřídal více týmů.
Dominik Hašek je nositelem řady českých i zahraničních ocenění. Jeho jméno je zapsáno v Síni slávy českého hokeje a v roce 2014 do Hokejové síně slávy v Torontu a o rok později do Síně slávy IIHF.Kdo je to Dominik Hašek? Životopis Dominik Hašek, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Dominik Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 29. ledna 1965
Místo narození: Pardubice

Líbí se stručný životopis s osobou Dominik Hašek? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Perzekuce? Rozumíte pojmu Elektronická peněženka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Růžovka? Znáte pojem Cui bono?

Klíčová slova: synonymum, význam, popis, co je to Dominik Hašek?, slovo, původ slova, termín, sport, Dominik Hašek, přesný výraz, wiki, význam slova, význam pojmu, přesný význam, lexikon, odborný výraz

Pojem Dominik Hašek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dominik Hašek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Dominik Hašek ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Dominik Hašek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Dominik Hašek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Dominik Hašek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Hašek například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Dominik Hašek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dominik Hašek? Kdo to byl Dominik Hašek? Kdy se narodil Dominik Hašek? Kde se narodil Dominik Hašek? Dominik Hašek je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Dominik Hašek řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Hašek i v jiné kategorii než je sport.