Kdo je to?
Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Kdo je to Sládek?

Jaký je význam slova Sládek? Co to znamená?

Sládek je osoba, která má v pivovaru na starosti vaření piva. Odpovídá za jeho výrobu a celý průběh procesu. Jeho znalosti a zkušenost jsou pro kvalitu výsledného produktu zásadní.
V dřívějších dobách zodpovídal sládek i za suroviny pro vaření piva a pivovarská zařízení. Kontroloval i hostince, do kterých bylo pivo dodáváno. Jednalo se o člověka, který většinou nepatřil k poddaným.Kdo je to, byl Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sládek? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sládek s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Taurin? Znáte pojem Jantar? Víte co je Zonky? Vzpomenete si na definici slova Chaš?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, pojem, popis, kdo je Sládek?, heslo, kdo to je, wiki, odborný výraz, význam, přesný význam, Sládek, popis, termín, vysvětlení, co znamená

Pojem Sládek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Sládek na Youtube

Zkusit najít slovo Sládek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Sládek na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Sládek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sládek například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Sládek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sládek? Kdo to byl Sládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sládek? Definice pojmu Sládek se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Sládek i v jiných kategoriích (než profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.