Kdo je to?
Kdo je to Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sládek? Lidé, profese

Kdo je to Sládek?

Jaký je význam slova Sládek? Co to znamená?

Sládek je osoba, která má v pivovaru na starosti vaření piva. Odpovídá za jeho výrobu a celý průběh procesu. Jeho znalosti a zkušenost jsou pro kvalitu výsledného produktu zásadní.
V dřívějších dobách zodpovídal sládek i za suroviny pro vaření piva a pivovarská zařízení. Kontroloval i hostince, do kterých bylo pivo dodáváno. Jednalo se o člověka, který většinou nepatřil k poddaným.Kdo je to Sládek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sládek? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Sládek? Potom se podělte s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Prvočíslo? Rozumíte pojmu Rotunda? Víte co je Hangouts? Znáte pojem Genius loci?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, wikipedie, definice, slovo, profese, přesný význam, profese, pojem, lexikon, odborný výraz, Sládek, formulace, význam slova

Pojem Sládek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Sládek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Sládek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Sládek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sládek na Youtube

Hledat termín Sládek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sládek například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sládek

Právě jste zjistili Kdo je to Sládek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sládek? Definice pojmu Sládek je v sekci Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.