Kdo je to?
Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Nefrologie? Vzpomenete si na definici slova Kánoe? Víte co je Debetní karta? Vzpomněli byste si na význam slova Frisbee?

Klíčová slova: definice, význam, Čůza, termín, Čůza, vysvětlení, hanlivé, informace, wiki, co znamená, význam pojmu, synonymum, lexikon, slovo, formulace, popis

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Čůza ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Čůza na Google.cz

Hledat heslo Čůza ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Čůza na Google obrázcích

Zkusit najít termín Čůza ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Čůza, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza patří do kategorie Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Čůza hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.