Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Tento text (Čůza) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nemoc? Pamatujete si definici pojmu Pentalogie? Víte co je Eurozóna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inventura?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, význam pojmu, popis, lexikon, pojem, popis, Čůza, informace, odborný výraz, vysvětlení, heslo, slovo, co je to Čůza?, formulace, kdo je Čůza?

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Čůza na Google.cz

Vyhledat výraz Čůza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Čůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Čůza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čůza

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.