Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Čůza? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Useň? Znáte definici termínu Genmaiča? Víte co je Archetyp? Pamatujete si definici pojmu Langoš?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam, vysvětlení, wiki, kdo to je, termín, Čůza, etymologie, slovo, význam pojmu, hanlivé, přesný význam, popis, popis, pojem

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Čůza na Youtube

Hledat výraz Čůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Čůza ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Čůza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čůza

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Čůza v jiné sekci než hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.