Kdo je to?
Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Nemoc? Vzpomenete si na definici slova Orientační biatlon? Víte co je Affiliate? Vzpomněli byste si na význam slova Epidemiologie?

Klíčová slova: význam, co znamená, hanlivé, synonymum, Čůza, heslo, vysvětlení, popis, etymologie, přesný výraz, odborný výraz, wiki, informace, slovo, lexikon, Čůza

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Čůza v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Čůza na Google.cz

Hledat slovo Čůza ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Čůza ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Čůza ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Čůza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Čůza? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza se nachází v sekci Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít informace pojem, definici, text, výraz kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.