Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Čůza s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Účtenková loterie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osud? Víte co je NWO? Víte co je Motto?

Klíčová slova: hanlivé, heslo, popis, původ slova, vysvětlení, definice, význam, přesný význam, kdo je Čůza?, informace, kdo to je, význam slova, význam pojmu, formulace, lexikon, co znamená

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Čůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Čůza ve Wikipedii

Vyhledat pojem Čůza ve Wikislovníku

Hledat frázi Čůza na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Čůza? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.