Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Čůza? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Účtenková loterie? Vzpomněli byste si na význam slova Ekologie? Víte co je NWO? Znáte definici termínu Osifikace?

Klíčová slova: termín, hanlivé, definice, lexikon, Čůza, kdo je Čůza?, synonymum, slovo, co je to Čůza?, co znamená, kdo to je, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, wiki

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Čůza doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Čůza na Google.cz

Hledat frázi Čůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čůza ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Čůza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Čůza, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.