Kdo je to?
Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to, byl Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čůza? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Čůza? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Useň? Víte, co je to Fantasy? Víte co je Archetyp? Rozumíte pojmu Eufemismus?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, přesný význam, odborný výraz, popis, hanlivé, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, definice, Čůza, význam, kdo je Čůza?, slovo, etymologie, původ slova

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Čůza ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Čůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Čůza ve Wikislovníku

Hledat heslo Čůza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Čůza, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čůza? Kdo to byl Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.