Kdo je to?
Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čůza?

Co znamená a jaký je význam slova Čůza?

Čůza je hanlivá slovo označují promiskuitní ženu, děvku, prostitutku, ženu lehkých mravů. Etymologie slova čůza není zcela jasné. Nejpravděpodobněji je čůza odvozena z němčiny ze slova Tschutschi, další teorií je, že slovo čůza pochází z romštiny ze slova čuča (prsa) nebo z vulgárního označení ženského přirození (čunda, kunda...).


Kdo je to Čůza? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čůza? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Čůza? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Nemoc? Vzpomněli byste si co označuje výraz ECMO? Víte co je Potenciometr? Znáte termín Kadidlo?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, pojem, wiki, definice, lexikon, přesný výraz, heslo, přesný výraz, informace, termín, hanlivé, odborný výraz, hanlivé, co znamená, vysvětlení

Pojem Čůza je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Čůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Čůza ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Čůza ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Čůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Čůza na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čůza například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Čůza, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Čůza? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čůza? Definice pojmu Čůza je v kategorii Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.