Kdo je to?
Kdo je to Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Démon? Lidé, náboženství

Kdo je to Démon?

Jaký je význam slova Démon? Co to znamená?

Démon je mytologická bytost, která se objevuje i v různých náboženstvích. Jedná se o nadpřirozenou sílu, která může lidem pomáhat nebo častěji škodit. Křesťané slovem démon označují ďábla nebo padlého anděla, který vyznává zlo a je odpůrcem Boha.
Bere na sebe různé podoby, protože nemá vlastní tělo. Může člověka ovlivňovat a přimět ho ke zlým skutkům a hříchům. Člověk posedlý démonem může být vyléčen vymýtáním.Kdo je to Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Démon? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Démon s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Melamin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zadní rýma? Znáte termín Monarchismus? Znáte termín Glukopur?

Klíčová slova: heslo, etymologie, lexikon, náboženství, význam, informace, termín, Démon, wiki, přesný význam, pojem, co znamená, definice, odborný výraz, slovo, formulace

Pojem Démon je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Démon

Hledejte bez špehování slovo Démon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Démon ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Démon ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Démon ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Démon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Démon například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Démon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Démon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Démon? Definice pojmu Démon se nachází v sekci Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Démon hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?