Kdo je to?
Kdo je to, byl Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Démon? Lidé, náboženství

Kdo je to Démon?

Co znamená a jaký je význam slova Démon?

Démon je mytologická bytost, která se objevuje i v různých náboženstvích. Jedná se o nadpřirozenou sílu, která může lidem pomáhat nebo častěji škodit. Křesťané slovem démon označují ďábla nebo padlého anděla, který vyznává zlo a je odpůrcem Boha.
Bere na sebe různé podoby, protože nemá vlastní tělo. Může člověka ovlivňovat a přimět ho ke zlým skutkům a hříchům. Člověk posedlý démonem může být vyléčen vymýtáním.Kdo je to, byl Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Démon? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Démon sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Spinning? Vzpomněli byste si co označuje výraz Exorcismus? Znáte termín Intuice? Znáte termín Viskozita?

Klíčová slova: přesný význam, Démon, kdo je Démon?, popis, informace, význam, odborný výraz, náboženství, pojem, původ slova, heslo, význam slova, co je to Démon?, kdo to je, etymologie, co znamená

Pojem Démon je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Démon na Youtube

Najít slovo Démon v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Démon ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Démon ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Démon například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Démon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Démon? Kdo to byl Démon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Démon? Definice pojmu Démon se nachází v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Démon i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?