Kdo je to?
Kdo je to Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Démon? Lidé, náboženství

Kdo je to Démon?

Co znamená a jaký je význam slova Démon?

Démon je mytologická bytost, která se objevuje i v různých náboženstvích. Jedná se o nadpřirozenou sílu, která může lidem pomáhat nebo častěji škodit. Křesťané slovem démon označují ďábla nebo padlého anděla, který vyznává zlo a je odpůrcem Boha.
Bere na sebe různé podoby, protože nemá vlastní tělo. Může člověka ovlivňovat a přimět ho ke zlým skutkům a hříchům. Člověk posedlý démonem může být vyléčen vymýtáním.Kdo je to Démon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Démon? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Démon? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Melamin? Znáte definici termínu Družstevní byt? Znáte termín Talek? Pamatujete si definici pojmu ET?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, Démon, formulace, lexikon, náboženství, přesný výraz, přesný význam, etymologie, wikipedie, co znamená, význam slova, informace, slovo, vysvětlení, náboženství

Pojem Démon je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Démon ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Démon ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Démon ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Démon ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Démon například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Démon

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Démon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Démon? Definice pojmu Démon je v kategorii Náboženství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Démon i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?