Kdo je to?
Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Kdo je to Karbaník?

Jaký je význam slova Karbaník? Co to znamená?

Karbaník je pojmenování pro vášnivého hráče karet, který při hře dokáže zcela zapomenout na své povinnosti a závazky a je ochoten hrát i o velké částky. Je na hraní tak závislý, že si ho nedokáže odříci.
V minulosti dávala hra karbaníkovi nejen pobavení, ale také možnost zapomenout na chudobný život, popřípadě nabízela šanci na velkou výhru. Podobné motivy mají karbaníci i dnes.Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Karbaník? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu KWp? Znáte definici termínu Bowling? Znáte definici termínu Tumor? Pamatujete si definici pojmu Google disk?

Klíčová slova: význam, termín, přesný význam, kdo to je, odborný výraz, kdo je Karbaník?, heslo, definice, Karbaník, původ slova, wiki, popis, informace, etymologie, význam slova, synonymum

Pojem Karbaník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Karbaník

Hledejte bez špehování slovo Karbaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Karbaník ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Karbaník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Karbaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karbaník například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Karbaník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karbaník? Kdo to byl Karbaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karbaník? Definice pojmu Karbaník je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Karbaník hledat i v jiných kategoriích (než záliby).