Kdo je to?
Kdo je to Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Karbaník? Lidé, záliby

Kdo je to Karbaník?

Co znamená a jaký je význam slova Karbaník?

Karbaník je pojmenování pro vášnivého hráče karet, který při hře dokáže zcela zapomenout na své povinnosti a závazky a je ochoten hrát i o velké částky. Je na hraní tak závislý, že si ho nedokáže odříci.
V minulosti dávala hra karbaníkovi nejen pobavení, ale také možnost zapomenout na chudobný život, popřípadě nabízela šanci na velkou výhru. Podobné motivy mají karbaníci i dnes.



Kdo je to Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Karbaník? Lidé, záliby

Tento text (Karbaník) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Kerblík? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stres? Znáte definici termínu Šnaps? Víte co je Arabeska?

Klíčová slova: význam slova, wikipedie, Karbaník, synonymum, vysvětlení, etymologie, wiki, termín, význam, přesný výraz, původ slova, popis, pojem, definice, informace, slovo

Pojem Karbaník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Karbaník na Google.cz

Hledat heslo Karbaník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Karbaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karbaník ve Wikimedia Commons

Najít termín Karbaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karbaník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Karbaník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Karbaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karbaník? Definice pojmu Karbaník se nachází v sekci Záliby

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.