Kdo je to?
Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Kdo je to Karbaník?

Jaký je význam slova Karbaník? Co to znamená?

Karbaník je pojmenování pro vášnivého hráče karet, který při hře dokáže zcela zapomenout na své povinnosti a závazky a je ochoten hrát i o velké částky. Je na hraní tak závislý, že si ho nedokáže odříci.
V minulosti dávala hra karbaníkovi nejen pobavení, ale také možnost zapomenout na chudobný život, popřípadě nabízela šanci na velkou výhru. Podobné motivy mají karbaníci i dnes.Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Definici slova Karbaník můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Luteální fáze? Znáte definici termínu Mene tekel? Znáte definici termínu Nikáb? Pamatujete si definici pojmu Vodnice?

Klíčová slova: kdo je Karbaník?, co je to Karbaník?, vysvětlení, význam slova, etymologie, wiki, Karbaník, původ slova, kdo to je, záliby, lexikon, co znamená, odborný výraz, význam pojmu, heslo, popis

Pojem Karbaník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Karbaník na Google.cz

Vyhledat výraz Karbaník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Karbaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Karbaník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Karbaník například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Karbaník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karbaník? Kdo to byl Karbaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karbaník? Definice pojmu Karbaník patří do sekce záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.