Kdo je to?
Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Kdo je to Karbaník?

Jaký je význam slova Karbaník? Co to znamená?

Karbaník je pojmenování pro vášnivého hráče karet, který při hře dokáže zcela zapomenout na své povinnosti a závazky a je ochoten hrát i o velké částky. Je na hraní tak závislý, že si ho nedokáže odříci.
V minulosti dávala hra karbaníkovi nejen pobavení, ale také možnost zapomenout na chudobný život, popřípadě nabízela šanci na velkou výhru. Podobné motivy mají karbaníci i dnes.Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Karbaník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Luteální fáze? Víte co je Mramor? Znáte definici termínu Nikáb? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prognóza?

Klíčová slova: synonymum, slovo, wiki, vysvětlení, co je to Karbaník?, pojem, Karbaník, definice, informace, popis, význam slova, co znamená, původ slova, význam, význam pojmu, kdo je Karbaník?

Pojem Karbaník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Karbaník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Karbaník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Karbaník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Karbaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karbaník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Karbaník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karbaník? Kdo to byl Karbaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karbaník? Definice pojmu Karbaník je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Karbaník hledat i v jiných kategoriích (než záliby).