Kdo je to?
Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Kdo je to Karbaník?

Jaký je význam slova Karbaník? Co to znamená?

Karbaník je pojmenování pro vášnivého hráče karet, který při hře dokáže zcela zapomenout na své povinnosti a závazky a je ochoten hrát i o velké částky. Je na hraní tak závislý, že si ho nedokáže odříci.
V minulosti dávala hra karbaníkovi nejen pobavení, ale také možnost zapomenout na chudobný život, popřípadě nabízela šanci na velkou výhru. Podobné motivy mají karbaníci i dnes.Kdo je to, byl Karbaník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Karbaník? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karbaník s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu KWp? Znáte termín HDI? Znáte definici termínu Tumor? Víte, co je to Vnitroblok?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, co znamená, lexikon, definice, popis, kdo je Karbaník?, význam, termín, wiki, heslo, záliby, pojem, význam slova, přesný význam, původ slova

Pojem Karbaník je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Karbaník

Vyhledat termín Karbaník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Karbaník ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Karbaník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Karbaník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karbaník například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Karbaník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karbaník? Kdo to byl Karbaník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Karbaník? Definice pojmu Karbaník se nachází v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).