Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Tovaryš? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jarmulka? Víte co je Honorář? Víte, co je to Ovarium? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výjimečný stav?

Klíčová slova: kdo je Tovaryš?, popis, význam pojmu, heslo, synonymum, etymologie, pojem, přesný význam, vysvětlení, význam slova, kdo to je, původ slova, význam, popis, co znamená, historie

Pojem Tovaryš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Tovaryš ve Wikipedii

Hledat frázi Tovaryš ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Tovaryš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Tovaryš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tovaryš například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Tovaryš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš je v sekci historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?