Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Definici slova Tovaryš můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Terina? Pamatujete si definici pojmu Clickbait? Pamatujete si definici pojmu Brynza? Vzpomněli byste si na význam slova Gulag?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, definice, termín, informace, popis, přesný výraz, význam slova, přesný význam, wiki, popis, vysvětlení, etymologie, heslo, pojem

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tovaryš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš se nachází v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?