Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Tovaryš s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šoulet? Znáte pojem Epika? Víte, co je to Melancholie? Vzpomenete si na definici slova Souhvězdí?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, odborný výraz, význam, slovo, původ slova, wiki, přesný význam, informace, lexikon, pojem, formulace, heslo, co je to Tovaryš?, definice, termín

Pojem Tovaryš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Tovaryš ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tovaryš ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Tovaryš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Tovaryš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tovaryš například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Tovaryš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš je v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?