Kdo je to?
Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to, byl Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tovaryš? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Tovaryš s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jarmulka? Znáte definici termínu Nulové pásmo? Víte, co je to Ovarium? Pamatujete si definici pojmu Entropie?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, kdo to je, význam, historie, co znamená, význam pojmu, kdo je Tovaryš?, termín, pojem, wiki, lexikon, význam slova, formulace, vysvětlení, popis

Pojem Tovaryš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Tovaryš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tovaryš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Tovaryš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Tovaryš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tovaryš například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tovaryš

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tovaryš? Kdo to byl Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?