Kdo je to?
Kdo je to Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tovaryš? Lidé, historie

Kdo je to Tovaryš?

Co znamená a jaký je význam slova Tovaryš?

Tovaryš bylo původně označení takového učně, který úspěšně složil zkoušky mezi tovaryše a poté začal samostatně pracovat ve zvoleném oboru. Mohl se také dále vzdělávat a zdokonalovat a po složení mistrovských zkoušek se stal mistrem.
Tovaryš vždy patřil k určitému cechu, který také určoval možný počet tovaryšů. Označení tovaryš se dnes již nepoužívá.Kdo je to Tovaryš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tovaryš? Lidé, historie

Tento text (Tovaryš) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jarmulka? Pamatujete si definici pojmu Blockchain? Víte, co je to Přímka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kaolin?

Klíčová slova: význam slova, historie, wikipedie, Tovaryš, heslo, přesný význam, lexikon, Tovaryš, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, popis, význam, historie, wiki, odborný výraz

Pojem Tovaryš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Tovaryš na Google obrázcích

Vyhledat termín Tovaryš ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Tovaryš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Tovaryš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Tovaryš na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tovaryš například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tovaryš

Nyní již víte Kdo je to Tovaryš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tovaryš? Definice pojmu Tovaryš se nachází v kategorii Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?