Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fandom sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ctnost? Rozumíte pojmu Moderní pětiboj? Pamatujete si definici pojmu Adorace? Znáte pojem Pohledávka?

Klíčová slova: kdo je Fandom?, přesný výraz, lexikon, záliby, informace, co je to Fandom?, co znamená, popis, etymologie, vysvětlení, popis, význam, heslo, kdo to je, definice, pojem

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Fandom na Google.cz

Zkusit najít slovo Fandom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Fandom ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fandom

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom patří do sekce záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Fandom i v jiné kategorii než v záliby.