Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fandom? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ctnost? Vzpomněli byste si na význam slova Epidemie? Pamatujete si definici pojmu Adorace? Znáte definici termínu IQ?

Klíčová slova: význam, kdo je Fandom?, vysvětlení, popis, synonymum, přesný výraz, informace, popis, význam pojmu, co je to Fandom?, formulace, původ slova, přesný význam, co znamená, wiki, pojem

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Fandom na Google.cz

Vyhledat slovo Fandom ve Wikipedii

Najít slovo Fandom ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Fandom ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Fandom, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).