Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Fandom? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem P2P? Vzpomněli byste si co znamená slovo Báchorka? Pamatujete si definici pojmu Rouhání? Víte co je Zámková dlažba?

Klíčová slova: popis, význam, slovo, odborný výraz, formulace, informace, význam slova, wiki, kdo to je, popis, lexikon, definice, etymologie, přesný výraz, co znamená, termín

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Fandom zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Fandom ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Fandom ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Fandom na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fandom

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.