Kdo je to?
Kdo je to Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fandom? Lidé, záliby

Fandom

Co znamená a jaký je význam slova Fandom?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fandom? Lidé, záliby

Sdílejte text pojmu Fandom s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Lignit? Víte co je Veni vidi vici? Pamatujete si definici pojmu Rozedma plic? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ergometrie?

Klíčová slova: wiki, slovo, přesný význam, etymologie, přesný výraz, význam, synonymum, Fandom, význam slova, heslo, Fandom, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, pojem, záliby

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Fandom zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Fandom na Google obrázcích

Hledat frázi Fandom ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Fandom na Google.cz

Najít pojem Fandom ve Wikislovníku

Hledat frázi Fandom ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Fandom, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom se nachází v kategorii Záliby

Kategorie záliby, výšivka slunce, fandom, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Fandom v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je záliby.