Kdo je to?
Kdo je to Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Co znamená a jaký je význam slova Fandom?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fandom? Lidé, záliby

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Amfetamin? Pamatujete si definici pojmu Přepona? Pamatujete si definici pojmu Prekluze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Scopex?

Klíčová slova: popis, Fandom, záliby, slovo, původ slova, heslo, odborný výraz, Fandom, záliby, význam pojmu, synonymum, co znamená, formulace, wikipedie, termín, význam slova

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Fandom na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Fandom ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Fandom ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fandom ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fandom

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom je v sekci Záliby

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.