Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fandom sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Amfetamin? Znáte pojem Sněžná čára? Pamatujete si definici pojmu Celostní medicína? Vzpomenete si na definici slova Cysta?

Klíčová slova: lexikon, co je to Fandom?, vysvětlení, význam pojmu, význam, slovo, přesný význam, kdo je Fandom?, definice, popis, kdo to je, přesný výraz, heslo, co znamená, Fandom, synonymum

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Fandom ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Fandom ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Fandom na Google.cz

Vyhledat termín Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Fandom, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom se nachází v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v záliby.