Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Fandom s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Ctnost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Luxfera? Pamatujete si definici pojmu Adorace? Znáte termín Segway?

Klíčová slova: slovo, význam, popis, vysvětlení, heslo, informace, etymologie, popis, odborný výraz, kdo to je, wiki, formulace, pojem, kdo je Fandom?, co je to Fandom?, termín

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Fandom ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Fandom na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Fandom ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Fandom ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Fandom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom je v sekci záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než záliby).