Kdo je to?
Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Kdo je to Fandom?

Jaký je význam slova Fandom? Co to znamená?

Fandom je pojmenování pro příznivce určitého žánru, tedy pro seskupení lidí se společným zájmem. Většinou se jedná o jedince zapálené pro sci-fi, horrory či fantasy, ale i pro jiné žánry. Fandom je typický zvláště pro země anglicky mluvící a nejedná se vždy o čtenáře.
Fanoušci jsou aktivní, vzájemně se setkávají, zakládají so kluby, mají své časopisy, bývají i v kontaktu s autory, někteří i sami tvoří.Kdo je to, byl Fandom? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fandom? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Fandom s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem P2P? Rozumíte pojmu Kombucha? Pamatujete si definici pojmu Rouhání? Znáte pojem Devalvace?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, synonymum, definice, informace, co znamená, přesný význam, popis, co je to Fandom?, vysvětlení, wiki, význam pojmu, lexikon, Fandom, formulace, heslo

Pojem Fandom je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Fandom na Google.cz

Najít výraz Fandom ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Fandom ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Fandom na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fandom například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Fandom? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fandom? Kdo to byl Fandom? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fandom? Definice pojmu Fandom se nachází v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.