Kdo je to?
Kdo je Josef Pazderka? Životopis Josef Pazderka, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Josef Pazderka?

Kdo je Josef Pazderka? Životopis, informace, biografie, novináři

Josef Pazderka je český novinář, televizní reportér a spisovatel.
Vystudoval historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a později rozvojová studia na Oxford Brookes University ve Velké Británii.
Na konci 90. let pracoval pro Člověka v tísni, od roku 2005 se začal naplno věnovat novinařině. Diváci České televize jej mnoho let vídali nejprve jako zahraničního zpravodaje v Moskvě a posléze ve Varšavě. Během jeho působení na těchto zpravodajských postech propukla ukrajinská krize (od roku 2013), o které reportoval české veřejnosti. Za tuto práci také obdržel Novinářskou cenu.
Po ukončení spolupráce s Českou televizí začal pracovat ve vydavatelství Economia a v roce 2018 se stal šéfredaktorem on-line deníku Aktuálně.cz.
Josef Pazderka je autorem knihy Novinářka na divokém východě a podílel se na vzniku významné publikace Invaze 1968: ruský pohled.Kdo je Josef Pazderka? Životopis Josef Pazderka, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Josef Pazderka

Národnost: česká
Datum narození: 5. září 1974
Místo narození: Jihlava, ČR

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Josef Pazderka s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Panaricium? Znáte pojem Apokalypsa? Rozumíte pojmu Chromebook? Vzpomenete si na definici slova Holotropní dýchání?

Klíčová slova: kdo je Josef Pazderka?, osobnosti, informace, Josef Pazderka, novináři, lexikon, kde se narodil Josef Pazderka?, wiki, zajímavosti, život, biografie, popis, životopis, wikipedie, vysvětlení, osobnost

Pojem Josef Pazderka je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Josef Pazderka na Youtube

Hledat termín Josef Pazderka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Josef Pazderka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Josef Pazderka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Pazderka například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Josef Pazderka?

Právě jste zjistili Kdo je to Josef Pazderka? Kdy se narodil Josef Pazderka? Kde se narodil Josef Pazderka? Josef Pazderka je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Josef Pazderka kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Pazderka i v jiné kategorii než je novináři.