Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neonatolog? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inri? Vzpomenete si na definici slova Izotop? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sponse? Vzpomněli byste si na význam slova Mykóza?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, informace, heslo, význam slova, lexikon, pojem, Neonatolog, popis, termín, etymologie, definice, co je to Neonatolog?, přesný výraz, co znamená, formulace

Pojem Neonatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Neonatolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neonatolog ve Wikimedia Commons

Najít pojem Neonatolog ve Wikislovníku

Hledat frázi Neonatolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Neonatolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neonatolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.