Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Neonatolog? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inri? Znáte pojem Duchovno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Metronom? Vzpomenete si na definici slova Morálka?

Klíčová slova: slovo, kdo je Neonatolog?, co znamená, Neonatolog, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, heslo, synonymum, formulace, wiki, popis, význam slova, kdo to je, význam

Pojem Neonatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Neonatolog ve Wikipedii

Hledat termín Neonatolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neonatolog ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Neonatolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Neonatolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Neonatolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.