Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Neonatolog? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inri? Znáte definici termínu Kazuistika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sponse? Pamatujete si definici pojmu Daňové přiznání?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, co je to Neonatolog?, lexikon, formulace, Neonatolog, wiki, termín, původ slova, popis, kdo je Neonatolog?, popis, význam, přesný výraz, pojem, význam slova

Pojem Neonatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Neonatolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Neonatolog ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Neonatolog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Neonatolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Neonatolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Neonatolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Neonatolog i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.