Kdo je to?
Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Neonatolog?

Jaký je význam slova Neonatolog? Co to znamená?

Neonatolog je odborníkem v oblasti neonatologie, což je lékařský obor zaměřený na péči o novorozence. Jako novorozenec je definováno dítě od okamžiku narození do 28. dne života. Neonatologie patří do pediatrie.Kdo je to, byl Neonatolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neonatolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Neonatolog s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inri? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dark web? Vzpomněli byste si co označuje výraz Metronom? Víte co je HORECA?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, odborný výraz, definice, pojem, slovo, co znamená, lékařství, wiki, kdo to je, heslo, Neonatolog, přesný význam, přesný výraz, informace, co je to Neonatolog?

Pojem Neonatolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Neonatolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Neonatolog ve Wikipedii

Najít heslo Neonatolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Neonatolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Neonatolog například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Neonatolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Neonatolog? Kdo to byl Neonatolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neonatolog? Definice pojmu Neonatolog se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.