Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Sdílejte tuto stránku s osobností Alexandr Mitrofanov se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bafuňář? Znáte pojem Kondenzované mléko? Rozumíte pojmu Panaricium? Vzpomenete si na definici slova Polyfázový spánek?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, význam pojmu, pojem, wiki, odborný výraz, lexikon, Alexandr Mitrofanov, popis, termín, formulace, vysvětlení, definice, původ slova, etymologie, heslo

Pojem Alexandr Mitrofanov je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Alexandr Mitrofanov ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Alexandr Mitrofanov na Youtube

Vyhledat termín Alexandr Mitrofanov ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Alexandr Mitrofanov ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandr Mitrofanov například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandr Mitrofanov

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.