Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Popis osobnosti Alexandr Mitrofanov můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bitcoin? Vzpomněli byste si na význam slova Relikviář? Rozumíte pojmu Mluvnické kategorie? Znáte definici termínu Apostila?

Klíčová slova: informace, termín, co znamená, Alexandr Mitrofanov, slovo, popis, heslo, význam, význam slova, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, kdo je Alexandr Mitrofanov?

Pojem Alexandr Mitrofanov je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Alexandr Mitrofanov ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandr Mitrofanov ve Wikimedia Commons

Najít pojem Alexandr Mitrofanov ve Wikislovníku

Zkusit najít Alexandr Mitrofanov v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandr Mitrofanov například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alexandr Mitrofanov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov se nachází v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.