Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Zaujala vás biografie osobnosti Alexandr Mitrofanov? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bafuňář? Znáte pojem Pamflet? Rozumíte pojmu Kuperóza? Vzpomenete si na definici slova Acidóza?

Klíčová slova: termín, co znamená, co je to Alexandr Mitrofanov?, formulace, původ slova, definice, pojem, etymologie, lexikon, popis, synonymum, kdo je Alexandr Mitrofanov?, význam slova, heslo, Alexandr Mitrofanov, přesný význam

Pojem Alexandr Mitrofanov je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Alexandr Mitrofanov

Hledat pojem Alexandr Mitrofanov ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Alexandr Mitrofanov na Google.cz

Vyhledat slovo Alexandr Mitrofanov ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandr Mitrofanov ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandr Mitrofanov například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Alexandr Mitrofanov? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.