Kdo je to?
Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Stručný životopis

Alexandr Mitrofanov je politický komentátor zaměřený především levicově (píše pro deník Právo). V rodném Rostově vystudoval žurnalistiku a v roce 1979 se přestěhoval do Plzně a od té doby žije v Čechách. Už tehdy přispíval do různých dobových (komunistických) periodik, v roce 1992 začal psát pro Právo.Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Životopis Alexandr Mitrofanov, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Alexandr Mitrofanov

Národnost: ruská
Datum narození: 27.6.1957
Místo narození: Rostov na Donu

Zaujala vás biografie osobnosti Alexandr Mitrofanov? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Bafuňář? Znáte termín Konzervatismus? Rozumíte pojmu Panaricium? Víte, co je to NWO?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, informace, Alexandr Mitrofanov, vysvětlení, lexikon, novináři, etymologie, co je to Alexandr Mitrofanov?, definice, odborný výraz, přesný význam, co znamená, význam slova, heslo, kdo je Alexandr Mitrofanov?

Pojem Alexandr Mitrofanov je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Alexandr Mitrofanov ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alexandr Mitrofanov ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Alexandr Mitrofanov v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Alexandr Mitrofanov ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alexandr Mitrofanov například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Alexandr Mitrofanov?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alexandr Mitrofanov? Kdo to byl Alexandr Mitrofanov? Kdy se narodil Alexandr Mitrofanov? Kde se narodil Alexandr Mitrofanov? Alexandr Mitrofanov patří do sekce novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Alexandr Mitrofanov kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alexandr Mitrofanov i v jiné kategorii než je novináři.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.