Kdo je to?
Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis Lubomír Stoklásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Lubomír Stoklásek

Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Lubomír Stoklásek je český podnikatel a jeden z nejbohatších Čechů.
Lubomír Stoklásek podniká ve strojírenství a agroprůmyslu. Jeho hlavní firmou je Agrostroj Pelhřimov, který se věnuje výrobě pro zemědělské stroje a nákladní auta. V roce 2021 Stoklásek koupil německou firmu Stoll, která se zaměřuje na podobné odvětví jako Agrostroj. Dále vlastní například Humpolecké strojírny nebo ČAD Blansko. V roce 2021 zaznamenaly Stokláskovy firmy obrat okolo 11 miliard korun.
Kromě podnikání v průmyslu se věnuje také hotelnictví a cestovnímu ruchu, především na jižní Moravě (například SPA Resort Lednice). Okrajově se pohybuje i na realitním trhu.
Podle žebříčku, který každoročně zveřejňuje časopis Forbes, byl k roku 2021 Lubomír Stoklásek 42. nejbohatším Čechem s jměním odhadovaným na téměř 7,5 miliardy korun.Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis Lubomír Stoklásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Lubomír Stoklásek

Národnost: česká
Datum narození: 28. ledna 1950
Místo narození: Brno

Popis osobnosti Lubomír Stoklásek můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Predikce? Pamatujete si definici pojmu Přátelství? Pamatujete si definici pojmu GIBS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kružidlo?

Klíčová slova: Lubomír Stoklásek, wiki, zajímavosti, podnikání, místo narození, osobnosti, narození, datum narození, národnost, popis, životopis, biografie, Lubomír Stoklásek, kdy se narodil Lubomír Stoklásek?, kdo je Lubomír Stoklásek?, život

Pojem Lubomír Stoklásek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lubomír Stoklásek

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lubomír Stoklásek ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Lubomír Stoklásek ve Wikipedii

Hledat termín Lubomír Stoklásek ve Wikislovníku

Zkusit najít Lubomír Stoklásek na Google.cz

Najít termín Lubomír Stoklásek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lubomír Stoklásek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Lubomír Stoklásek?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Lubomír Stoklásek? Kdy se narodil Lubomír Stoklásek? Kde se narodil Lubomír Stoklásek? Lubomír Stoklásek je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikání, lubomír Stoklásek, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Lubomír Stoklásek řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lubomír Stoklásek i v jiné kategorii než je podnikání.