Kdo je to?
Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis Lubomír Stoklásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Lubomír Stoklásek?

Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Lubomír Stoklásek je český podnikatel a jeden z nejbohatších Čechů.
Lubomír Stoklásek podniká ve strojírenství a agroprůmyslu. Jeho hlavní firmou je Agrostroj Pelhřimov, který se věnuje výrobě pro zemědělské stroje a nákladní auta. V roce 2021 Stoklásek koupil německou firmu Stoll, která se zaměřuje na podobné odvětví jako Agrostroj. Dále vlastní například Humpolecké strojírny nebo ČAD Blansko. V roce 2021 zaznamenaly Stokláskovy firmy obrat okolo 11 miliard korun.
Kromě podnikání v průmyslu se věnuje také hotelnictví a cestovnímu ruchu, především na jižní Moravě (například SPA Resort Lednice). Okrajově se pohybuje i na realitním trhu.
Podle žebříčku, který každoročně zveřejňuje časopis Forbes, byl k roku 2021 Lubomír Stoklásek 42. nejbohatším Čechem s jměním odhadovaným na téměř 7,5 miliardy korun.Kdo je Lubomír Stoklásek? Životopis Lubomír Stoklásek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Lubomír Stoklásek

Národnost: česká
Datum narození: 28. ledna 1950
Místo narození: Brno

Líbí se stručný životopis s osobou Lubomír Stoklásek? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Garant? Pamatujete si definici pojmu Infekce? Pamatujete si definici pojmu Monetární politika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Wallpaper?

Klíčová slova: lexikon, datum narození, národnost, osobnost, Lubomír Stoklásek, kde se narodil Lubomír Stoklásek?, Lubomír Stoklásek, podnikání, podnikání, popis, místo narození, wikipedie, kdy se narodil Lubomír Stoklásek?, biografie, narození, informace

Pojem Lubomír Stoklásek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Lubomír Stoklásek na Youtube

Zkusit najít pojem Lubomír Stoklásek na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Lubomír Stoklásek na Google.cz

Vyhledat výraz Lubomír Stoklásek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lubomír Stoklásek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lubomír Stoklásek například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lubomír Stoklásek

Právě nyní již víte Kdo je to Lubomír Stoklásek? Kdy se narodil Lubomír Stoklásek? Kde se narodil Lubomír Stoklásek? Lubomír Stoklásek patří do sekce Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lubomír Stoklásek řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lubomír Stoklásek i v jiné kategorii než je podnikání.