Kdo je to?
Kdo je Kristýna Kociánová? Životopis Kristýna Kociánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Kristýna Kociánová?

Kdo je Kristýna Kociánová? Životopis, informace, biografie, herectví

Kristýna Kociánová, rodačka z Nového Jičína, je divadelní a seriálová herečka. Veřejnosti se zapsala do povědomí především jako sestřička Mirka z oblíbeného seriálu televize Nova - Ordinace v růžové zahradě. Účinkovala ale i v seriálech Slunečná, Krejzovi nebo Přístav.
Po absolvování hudebně dramatického oboru Janáčkovy konzervatoře v Ostravě zůstala v tomto městě další dva roky, v angažmá divadla Petra Bezruče. Ještě na škole si zahrála po boku Jana Třísky v televizní inscenaci Trosečníci. V roce 2005 potom vyměnila Ostravu za Hradec Králové a stala se členkou tamějšího Klicperova divadla. Působila v něm až do roku 2014, kdy ji jeho ředitel, podle jejích slov z divadla vyhodil. Ztvárnila zde řadu divadelních rolí jako například Mášu v Revizorovi, Kristinu ve Věci Makropulos nebo Zuzanu ve Světácích.
V roce 2009 krátce moderovala Snídani s Novou. V současné době žije v Praze a takzvaně na volné noze spolupracuje s divadelními společnostmi Háta a Pantheon. Pravidelně se s Kristýnou Kociánovou můžeme setkávat v lifestylovém magazínu České televize s názvem „Všechno, co mám ráda“. Kromě divadelní a televizní tvorby se věnuje dabingu, reklamě nebo namlouvání audioknih. Ve volném čase ráda tančí, zpívá, vaří, kreslí, jezdí autem, lyžuje a čte.
V roce 2022 se jí narodil syn, jehož otcem je populární herec Ondřej Malý. Toho jsme dlouhá léta znali jako manžela kolegyně Kristýny Kociánové, herečky Pavly Tomicové. Po provalení tohoto vztahu se Kociánová nějakou dobu objevovala pravidelně na stránkách bulváru.Kdo je Kristýna Kociánová? Životopis Kristýna Kociánová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kristýna Kociánová

Národnost: česká
Datum narození: 11. března 1985
Místo narození: Nový Jičín

Popis osobnosti Kristýna Kociánová můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Nadzemní podlaží? Vzpomněli byste si na význam slova Ataxie? Rozumíte pojmu Idealismus? Znáte definici termínu Honitba?

Klíčová slova: datum narození, herectví, kdo je Kristýna Kociánová?, kdy se narodila Kristýna Kociánová?, Kristýna Kociánová, lexikon, popis, informace, biografie, život, wikipedie, národnost, herectví, zajímavosti, vysvětlení, osobnosti

Pojem Kristýna Kociánová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kristýna Kociánová hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat pojem Kristýna Kociánová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Kristýna Kociánová ve Wikipedii

Hledat frázi Kristýna Kociánová na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Kristýna Kociánová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kristýna Kociánová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristýna Kociánová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Kristýna Kociánová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Kristýna Kociánová? Kdy se narodila Kristýna Kociánová? Kde se narodila Kristýna Kociánová? Kristýna Kociánová patří do sekce Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Kristýna Kociánová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristýna Kociánová i v jiné kategorii než je herectví.