Kdo je to?
Kdo je Jitka Nováčková? Životopis Jitka Nováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Jitka Nováčková

Kdo je Jitka Nováčková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Jitka Nováčková, rodačka z Českých Budějovic, která v současnosti tvoří pár s bývalým kapitánem finského fotbalového týmů Timem Sparvem, se narodila 28. dubna 1992. V minulosti pracovala jako modelka, dnes je škála jejích profesních aktivit mnohonásobně širší.
Jitka se narodila v Českých Budějovicích, kde také úspěšně v roce 2011 na gymnáziu Jírovcova odmaturovala. Ve stejném roce se účastnila i soutěže Česká miss, v níž obsadila první příčku. O několik let později získala i vysokoškolský bakalářský diplom.
Pracovala pro velké značky v mnoha zemích. Díky modelingu strávila mnoho let na cestách a neustále se přesouvala z místa na místo, což podle jejích vlastních slov bylo velmi náročné. Vždy totiž toužila mít jedno konkrétní zázemí. Navíc v době své největší slávy pracovala téměř nepřetržitě.
Nějakou dobu měla pár kilo nahoře, a protože ji agentury odmítaly dávat práci, rozhodla se, že začne pracovat jako XL modelka. Podle jejích vlastních slov to bylo výborné rozhodnutí, jelikož tato práce byla velmi dobře placená. Později nicméně zhubla a vrátila se ke „klasickému“ modelingu.
V současnosti je hlavně influencerkou a v roli modelky vystupuje jen příležitosti v rámci kampaní značek, s nimiž navazuje spolupráce. Je velmi aktivní na sociálních sítích, na YouTube má v současnosti více než sto tisíc odběratelů a podobně úspěšné jsou pro ni i jiné sociální sítě jako Instagram nebo TikTok.
Spolu s partnerem Timem Sparvem má Jitka od roku 2021 dceru Leah Ellisu, která přišla na svět v Řecku. Pár tam v té době pobýval kvůli Timovu fotbalovému angažmá a papírování, které je čekalo kvůli dceřinému občanství, bylo velmi stresující. Poté co Sparv ukončil aktivní fotbalovou kariéru se rodina odstěhovala do Prahy, kde koupila starý prvorepublikový byt. Ten v současnosti prochází razantní proměnou, kterou Jitka Nováčková velmi žije diskutuje se svými sledovateli.
Nováčková je známá svými postoji k tématům jako je udržitelnost, cirkulární ekonomika, využívání věcí z druhé ruky a třídění odpadu. Z jejího obsahu je dobře patrné, že jí velmi záleží na naší přírodě, a snaží se proto ovlivňovat diváky v tomto smyslu pozitivním směrem. V posledních letech také propaguje veganský způsob stravování.Kdo je Jitka Nováčková? Životopis Jitka Nováčková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Jitka Nováčková

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1992
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jitka Nováčková sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dotační podvod? Pamatujete si definici pojmu Boršč? Víte, co je to Kačaba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komunismus?

Klíčová slova: kde se narodila Jitka Nováčková?, modeling, zajímavosti, biografie, Jitka Nováčková, datum narození, vysvětlení, kdy se narodila Jitka Nováčková?, narození, wiki, popis, modeling, životopis, osobnosti, wikipedie, lexikon

Pojem Jitka Nováčková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jitka Nováčková v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Jitka Nováčková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Jitka Nováčková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Jitka Nováčková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Jitka Nováčková ve Wikipedii

Vyhledat pojem Jitka Nováčková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jitka Nováčková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jitka Nováčková

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Jitka Nováčková? Kdy se narodila Jitka Nováčková? Kde se narodila Jitka Nováčková? Jitka Nováčková je v sekci Modeling

Kategorie modeling, zrzka rovné, jitka Nováčková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jitka Nováčková např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jitka Nováčková i v jiné kategorii než je modeling.