Kdo je to?
Kdo je to, byl Fúrie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fúrie? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fúrie?

Jaký je význam slova Fúrie? Co to znamená?

Fúrie je nadávka z oblasti hovorového jazyka. Označuje se tak člověk zuřící až zběsilý, řádící zcela bez rozmyslu a naprosto se neovládající. Většinou se takto nazývají ženy.
Pojmenování pochází z římského bájesloví, kdy fúriemi byly bohyně kleteb a pomsty. V řečtině se tyto postavy jmenovaly Erinye. Pocházely z krve Urana, zrodily se z ní po vraždě Urana synem Chronosem.Kdo je to, byl Fúrie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fúrie? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Fúrie? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Opereta? Vzpomněli byste si na význam slova Segway? Vzpomenete si na definici slova Služební cesta? Znáte definici termínu Účtenková loterie?

Klíčová slova: pojem, etymologie, popis, význam pojmu, co je to Fúrie?, vysvětlení, kdo je Fúrie?, definice, heslo, Fúrie, hanlivé, přesný výraz, wiki, formulace, přesný význam, termín

Pojem Fúrie je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Fúrie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Fúrie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Fúrie ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fúrie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Fúrie například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Fúrie? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fúrie? Kdo to byl Fúrie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fúrie? Definice pojmu Fúrie se nachází v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.