Kdo je to?
Kdo je to, byl Fúrie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fúrie? Lidé, hanlivé

Kdo je to Fúrie?

Jaký je význam slova Fúrie? Co to znamená?

Fúrie je nadávka z oblasti hovorového jazyka. Označuje se tak člověk zuřící až zběsilý, řádící zcela bez rozmyslu a naprosto se neovládající. Většinou se takto nazývají ženy.
Pojmenování pochází z římského bájesloví, kdy fúriemi byly bohyně kleteb a pomsty. V řečtině se tyto postavy jmenovaly Erinye. Pocházely z krve Urana, zrodily se z ní po vraždě Urana synem Chronosem.


Kdo je to, byl Fúrie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fúrie? Lidé, hanlivé

Tento text (Fúrie) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Happy slapping? Pamatujete si definici pojmu Cortana? Vzpomenete si na definici slova Infinitiv? Vzpomněli byste si co znamená slovo Apostrof?

Klíčová slova: heslo, definice, kdo to je, význam, přesný význam, původ slova, slovo, co znamená, lexikon, wiki, popis, hanlivé, popis, kdo je Fúrie?, pojem, význam slova

Pojem Fúrie je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Fúrie na Youtube

Hledat frázi Fúrie ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Fúrie na Google.cz

Hledat slovo Fúrie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fúrie například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Fúrie? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fúrie? Kdo to byl Fúrie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fúrie? Definice pojmu Fúrie je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Fúrie i v jiné kategorii než v hanlivé.