Kdo je to?
Kdo je Alois Hlásenský? Životopis Alois Hlásenský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Alois Hlásenský

Kdo je Alois Hlásenský? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Podnikatel Alois Hlásenský pochází z Vyškova a jeho jméno je veřejnosti často neznámé. Totéž ovšem nemohou říct tamní úředníci.
V roce 2009 byl policií vyzván, aby následoval strážce zákona na stanici. Jelikož odmítl a kladl aktivní odpor, byl zatčen. Hlásenský tvrdil, že utrpěl pohmožděniny a šok, kvůli čemuž musel být na neschopence. Následně si na celý zásah stěžoval starostovi Vyškova, na jednání policistů však nebyl shledán žádný přestupek.
Na základě této zkušenosti se Alois Hlásenský rozhodl zasstupovat osoby, o nichž se domníval, že jim bylo ze strany úřadů ublíženo stejným způsobem jako jemu samotnému. I přesto, že nemá vhodné vzdělání a je pouze laikem, prezentuje se jako kovaný odborník.
Svým jednáním Alois často překračuje hranice stanovené zákonem a dopouští se na policistech i jiných profesionálech šikany.
V roce 2012 byl zadržen a následně dle rozhodnutí soudu i zatčen. Na jednání soudu podal stížnost, jelikož se odvolával na podjatost soudkyně.
V roce 2019 uzavřeli úředníci papírnictví Aloise Hlásenského, jelikož v době, kdy platila povinnost mít EET, firma tuto kasu neměla. Hlásenský si na postup finanční správy stěžoval, nicméně soud rozhodl, že stížnost byla neoprávněná a úředníci jednali v souladu se zákonem.
Na internetu se objevila petice, v níž signatáři požadovali, aby Alois Hlásenský podstoupil psychiatrické vyšetření. Důvodem byla skutečnost, že pan Hlásenský prohlašuje sám sebe za právníka, přestože právní vzdělání postrádá. V této pseudoroli poté obtěžuje různé úřady, jelikož jim předkládá nesmyslné podněty k řešení. Je agresivní a znemožňuje efektivní fungování státní správě, čímž poškozuje Českou republiku i místní občany.
Tuto petici nicméně od června 2018 do června 2023 podepsalo jen 127 lidí, a proto nelze předpokládat, že by nějakým způsobem skutečně přispěla k psychiatrickému vyšetření Aloise Hlásenského.
Alois Hlásenský jde proti systému. Vydal se na tažení, které nemá ani logiku, ani opodstatnění. V České republice však jeho myšlenky nachází mnoho příznivců.Kdo je Alois Hlásenský? Životopis Alois Hlásenský, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Hlavní informace o osobě Alois Hlásenský

Národnost: česká

Popis osobnosti Alois Hlásenský můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Reprodukční číslo? Pamatujete si definici pojmu Gotika? Rozumíte pojmu Eskalace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bionika?

Klíčová slova: lexikon, informace, životopis, wikipedie, osobnost, Alois Hlásenský, wiki, Alois Hlásenský, kdo je Alois Hlásenský?, politika, popis, osobnosti, biografie, život, národnost, zajímavosti

Pojem Alois Hlásenský je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Alois Hlásenský hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo Alois Hlásenský ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Alois Hlásenský ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Alois Hlásenský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Alois Hlásenský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Alois Hlásenský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hlásenský například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Alois Hlásenský? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Alois Hlásenský? Alois Hlásenský je v sekci Politika

Kategorie politika, politická mapa, alois Hlásenský, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Alois Hlásenský kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hlásenský i v jiné kategorii než je politika.