Kdo je to?
Kdo je Bridget Hall? Životopis Bridget Hall, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Bridget Hall?

Kdo je Bridget Hall? Životopis, informace, biografie, modeling

Bridget Hall je americká modelka. Hall se narodila ve městě Springdale v Arkansasu v USA. Již v deseti letech začala s modelingovou kariérou v Dallasu ve státě Texas. V té době žila s matkou na předměstí Farmers Branch, kde krátce navštěvovala R. L. Turner High School. Ve čtrnácti letech se s matkou přestěhovala do New Yorku, aby se mohla začít naplno věnovat modelingové kariéře.
Když měla teprve sedmnáct let, označil ji časopis Forbes za jednu z deseti nejlépe vydělávajících modelek (1994). Objevila se tak ve společnosti modelek Cindy Crawford nebo Cristy Turlington. V té době Hall vydělávala kolem dvou milionů dolarů ročně.
Bridget Hall spolupracovala s módními agenturami Ford Models, IMG Models a s významnými fotografy jako Patrick Demarcherier, Steven Meisel aj. Objevila se na obálkách módních časopisů Elle, Allure, Harper’s Bazaar nebo Vogue. Stala se součástí reklamních kampaní pro značky jako Ralph Lauren, Chanel, Max Factor, French Connection, Guess, Christian Dior, Pepsi, Anne Klein. Vystupovala na módních přehlídkách v Paříži, New Yorku a italském Miláně. V letech 2002-2005 nafotila fotografie pro časopis Sports Illustrated Swimsuit Issue. Několikrát stála modelem malířce a vizážistce Joanne Gair, která je známá malbami na tělo.
Bridget Hall během svého života randila s hercem Leonardem DiCapriem, Tysonem Beckfordem a Stephenem Dorffem.Kdo je Bridget Hall? Životopis Bridget Hall, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Bridget Hall

Národnost: americká
Datum narození: 12. 12. 1977
Místo narození: Springdale, Arkansas, Spojené státy americké

Líbí se stručný životopis s osobou Bridget Hall? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hypertenze? Víte co je A-GPS? Vzpomenete si na definici slova Segregace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pleso?

Klíčová slova: modeling, informace, místo narození, životopis, kdy se narodila Bridget Hall?, wiki, Bridget Hall, Bridget Hall, popis, biografie, národnost, wikipedie, lexikon, osobnosti, kde se narodila Bridget Hall?, narození

Pojem Bridget Hall je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bridget Hall zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Bridget Hall na Youtube

Najít pojem Bridget Hall ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Bridget Hall na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bridget Hall ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Bridget Hall ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bridget Hall například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bridget Hall

Právě nyní již víte Kdo je to Bridget Hall? Kdy se narodila Bridget Hall? Kde se narodila Bridget Hall? Bridget Hall je v kategorii Modeling

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Bridget Hall řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bridget Hall i v jiné kategorii než je modeling.