Kdo je to?
Kdo je Bridget Hall? Životopis Bridget Hall, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Bridget Hall?

Kdo je Bridget Hall? Životopis, informace, biografie, modeling

Bridget Hall je americká modelka. Hall se narodila ve městě Springdale v Arkansasu v USA. Již v deseti letech začala s modelingovou kariérou v Dallasu ve státě Texas. V té době žila s matkou na předměstí Farmers Branch, kde krátce navštěvovala R. L. Turner High School. Ve čtrnácti letech se s matkou přestěhovala do New Yorku, aby se mohla začít naplno věnovat modelingové kariéře.
Když měla teprve sedmnáct let, označil ji časopis Forbes za jednu z deseti nejlépe vydělávajících modelek (1994). Objevila se tak ve společnosti modelek Cindy Crawford nebo Cristy Turlington. V té době Hall vydělávala kolem dvou milionů dolarů ročně.
Bridget Hall spolupracovala s módními agenturami Ford Models, IMG Models a s významnými fotografy jako Patrick Demarcherier, Steven Meisel aj. Objevila se na obálkách módních časopisů Elle, Allure, Harper’s Bazaar nebo Vogue. Stala se součástí reklamních kampaní pro značky jako Ralph Lauren, Chanel, Max Factor, French Connection, Guess, Christian Dior, Pepsi, Anne Klein. Vystupovala na módních přehlídkách v Paříži, New Yorku a italském Miláně. V letech 2002-2005 nafotila fotografie pro časopis Sports Illustrated Swimsuit Issue. Několikrát stála modelem malířce a vizážistce Joanne Gair, která je známá malbami na tělo.
Bridget Hall během svého života randila s hercem Leonardem DiCapriem, Tysonem Beckfordem a Stephenem Dorffem.Kdo je Bridget Hall? Životopis Bridget Hall, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Bridget Hall

Národnost: americká
Datum narození: 12. 12. 1977
Místo narození: Springdale, Arkansas, Spojené státy americké

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Bridget Hall? s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Dendrologie? Víte, co je to Apostila? Vzpomenete si na definici slova Katalogový podvod? Rozumíte pojmu Dysfagie?

Klíčová slova: Bridget Hall, Bridget Hall, modeling, kdy se narodila Bridget Hall?, informace, lexikon, modeling, místo narození, osobnost, kde se narodila Bridget Hall?, vysvětlení, popis, zajímavosti, biografie, datum narození, wiki

Pojem Bridget Hall je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Bridget Hall na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bridget Hall ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Bridget Hall ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Bridget Hall na Google.cz

Hledat heslo Bridget Hall na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bridget Hall například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Bridget Hall?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bridget Hall? Kdy se narodila Bridget Hall? Kde se narodila Bridget Hall? Bridget Hall se nachází v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Bridget Hall řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bridget Hall i v jiné kategorii než je modeling.