Kdo je to?
Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Kdo je to Kejklíř?

Jaký je význam slova Kejklíř? Co to znamená?

Kejklíř je pojmenování odvozené od slova kejkle. Jde o člověka, který Tyto kouzelnické triky a udivující kousky provozuje před obecenstvem. Využívá k tomu zručnost a rychlost pohybů prsty, takže jeho triky vypadají jako skutečná kouzla.
Slovo kejklíř je však možno použít i v hanlivém významu pro označení člověka, který se nechová čestně, pokouší se o různé podvody a stojí za mnohými pletichami.Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kejklíř sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Methionin? Rozumíte pojmu Jáhen? Pamatujete si definici pojmu Chirurgie? Znáte pojem PPC reklama?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, co je to Kejklíř?, kdo to je, termín, popis, přesný výraz, původ slova, přesný význam, význam slova, definice, synonymum, wiki, co znamená, formulace, Kejklíř

Pojem Kejklíř je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Kejklíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kejklíř na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kejklíř ve Wikimedia Commons

Najít termín Kejklíř ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kejklíř například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Kejklíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kejklíř? Kdo to byl Kejklíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kejklíř? Definice pojmu Kejklíř se nachází v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kejklíř hledat i v jiných kategoriích (než historie).