Kdo je to?
Kdo je to Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kejklíř? Lidé, historie

Kdo je to Kejklíř?

Jaký je význam slova Kejklíř? Co to znamená?

Kejklíř je pojmenování odvozené od slova kejkle. Jde o člověka, který Tyto kouzelnické triky a udivující kousky provozuje před obecenstvem. Využívá k tomu zručnost a rychlost pohybů prsty, takže jeho triky vypadají jako skutečná kouzla.
Slovo kejklíř je však možno použít i v hanlivém významu pro označení člověka, který se nechová čestně, pokouší se o různé podvody a stojí za mnohými pletichami.Kdo je to Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kejklíř? Lidé, historie

Definici slova Kejklíř můžete sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Febrilní křeč? Znáte pojem Fréza? Pamatujete si definici pojmu Resin? Vzpomenete si na definici slova Maltodextrin?

Klíčová slova: definice, lexikon, pojem, wikipedie, význam slova, přesný výraz, historie, popis, přesný výraz, Kejklíř, význam, slovo, vysvětlení, formulace, původ slova, wiki

Pojem Kejklíř je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Kejklíř ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Kejklíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kejklíř na Google.cz

Zkusit najít frázi Kejklíř ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Kejklíř na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kejklíř například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kejklíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kejklíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kejklíř? Definice pojmu Kejklíř je v sekci Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.