Kdo je to?
Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Kdo je to Kejklíř?

Jaký je význam slova Kejklíř? Co to znamená?

Kejklíř je pojmenování odvozené od slova kejkle. Jde o člověka, který Tyto kouzelnické triky a udivující kousky provozuje před obecenstvem. Využívá k tomu zručnost a rychlost pohybů prsty, takže jeho triky vypadají jako skutečná kouzla.
Slovo kejklíř je však možno použít i v hanlivém významu pro označení člověka, který se nechová čestně, pokouší se o různé podvody a stojí za mnohými pletichami.Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kejklíř? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem LPG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Robot? Pamatujete si definici pojmu Cephalea? Víte co je Výpotek?

Klíčová slova: Kejklíř, pojem, slovo, wiki, co je to Kejklíř?, přesný výraz, etymologie, heslo, co znamená, vysvětlení, odborný výraz, kdo to je, lexikon, popis, formulace, kdo je Kejklíř?

Pojem Kejklíř je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Kejklíř na Youtube

Zkusit najít frázi Kejklíř ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Kejklíř na Google.cz

Vyhledat výraz Kejklíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kejklíř například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Kejklíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kejklíř? Kdo to byl Kejklíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kejklíř? Definice pojmu Kejklíř je v sekci historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Kejklíř i v jiné sekci než v historie.