Kdo je to?
Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Kdo je to Kejklíř?

Jaký je význam slova Kejklíř? Co to znamená?

Kejklíř je pojmenování odvozené od slova kejkle. Jde o člověka, který Tyto kouzelnické triky a udivující kousky provozuje před obecenstvem. Využívá k tomu zručnost a rychlost pohybů prsty, takže jeho triky vypadají jako skutečná kouzla.
Slovo kejklíř je však možno použít i v hanlivém významu pro označení člověka, který se nechová čestně, pokouší se o různé podvody a stojí za mnohými pletichami.Kdo je to, byl Kejklíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kejklíř? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kejklíř sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Febrilní křeč? Znáte pojem Lupus? Pamatujete si definici pojmu Čekanka? Vzpomenete si na definici slova Dermatitida?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, synonymum, wiki, kdo je Kejklíř?, význam slova, původ slova, historie, kdo to je, odborný výraz, popis, význam pojmu, Kejklíř, přesný význam, informace, termín

Pojem Kejklíř je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Kejklíř ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kejklíř na Youtube

Zkusit najít frázi Kejklíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Kejklíř ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kejklíř například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kejklíř

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kejklíř? Kdo to byl Kejklíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kejklíř? Definice pojmu Kejklíř patří do sekce historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.