Kdo je to?
Kdo je to Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tereza Kerndlová?

Kdo je to Tereza Kerndlová? Stručný životopis

Tereza Kerndlová je známá zpěvačka, pocházející z hudební rodiny. Jejím otcem je zpěvák Láďa Kerndl. Vystupovat začala již v roce 2001 ve skupině Black Milk. S albem Modrej dým získala skupina Českého slavíka jako Objev roku. Následovalo album Sedmkrát. Skupina se rozpadla a Tereza Kerndlová se vydala na sólovou dráhu. Vydala alba Orchidej a Have Some Fun. Na rok se také stala tváří značky Maybelline New York. V roce 2008 zvítězila v soutěži Eurosong a postoupila do semifinále Eurovize.
Dále se věnuje sólovému zpěvu, vydala ještě CD Retro, DVD 50 minut pro tebe a album Schody z nebe.Kdo je to Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tereza Kerndlová

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1986
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Kerndlová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Dermatovenerologie? Pamatujete si definici pojmu Odrůdové víno? Rozumíte pojmu Estragon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Princip?

Klíčová slova: význam slova, co je to Tereza Kerndlová?, heslo, přesný význam, hudba, wiki, etymologie, Tereza Kerndlová, slovo, původ slova, popis, význam pojmu, popis, odborný výraz, co znamená, význam

Pojem Tereza Kerndlová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tereza Kerndlová lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Tereza Kerndlová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Tereza Kerndlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Tereza Kerndlová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Tereza Kerndlová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Kerndlová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Kerndlová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Kerndlová? Kdo to byl Tereza Kerndlová? Kdy se narodil Tereza Kerndlová? Kde se narodil Tereza Kerndlová? Tereza Kerndlová se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Kerndlová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Kerndlová i v jiné kategorii než je hudba.