Kdo je to?
Kdo je Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Tereza Kerndlová?

Kdo je Tereza Kerndlová? Životopis, informace, biografie, hudba

Tereza Kerndlová je známá zpěvačka, pocházející z hudební rodiny. Jejím otcem je zpěvák Láďa Kerndl. Vystupovat začala již v roce 2001 ve skupině Black Milk. S albem Modrej dým získala skupina Českého slavíka jako Objev roku. Následovalo album Sedmkrát. Skupina se rozpadla a Tereza Kerndlová se vydala na sólovou dráhu. Vydala alba Orchidej a Have Some Fun. Na rok se také stala tváří značky Maybelline New York. V roce 2008 zvítězila v soutěži Eurosong a postoupila do semifinále Eurovize.
Dále se věnuje sólovému zpěvu, vydala ještě CD Retro, DVD 50 minut pro tebe a album Schody z nebe.Kdo je Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Tereza Kerndlová

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1986
Místo narození: Brno

Tento text (Tereza Kerndlová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Akronym? Vzpomenete si na definici slova Exaktní? Rozumíte pojmu Postřikovač? Vzpomněli byste si na význam slova Šlehaný med?

Klíčová slova: wikipedie, životopis, popis, život, Tereza Kerndlová, místo narození, hudba, wiki, národnost, kdy se narodila Tereza Kerndlová?, kdo je Tereza Kerndlová?, biografie, datum narození, Tereza Kerndlová, hudba, osobnost

Pojem Tereza Kerndlová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tereza Kerndlová v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Tereza Kerndlová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Tereza Kerndlová na Youtube

Hledat výraz Tereza Kerndlová ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Tereza Kerndlová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Tereza Kerndlová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Kerndlová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Tereza Kerndlová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Tereza Kerndlová? Kdy se narodila Tereza Kerndlová? Kde se narodila Tereza Kerndlová? Tereza Kerndlová se nachází v sekci Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Tereza Kerndlová dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Kerndlová i v jiné kategorii než je hudba.