Kdo je to?
Kdo je to Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tereza Kerndlová?

Kdo je to Tereza Kerndlová? Stručný životopis

Tereza Kerndlová je známá zpěvačka, pocházející z hudební rodiny. Jejím otcem je zpěvák Láďa Kerndl. Vystupovat začala již v roce 2001 ve skupině Black Milk. S albem Modrej dým získala skupina Českého slavíka jako Objev roku. Následovalo album Sedmkrát. Skupina se rozpadla a Tereza Kerndlová se vydala na sólovou dráhu. Vydala alba Orchidej a Have Some Fun. Na rok se také stala tváří značky Maybelline New York. V roce 2008 zvítězila v soutěži Eurosong a postoupila do semifinále Eurovize.
Dále se věnuje sólovému zpěvu, vydala ještě CD Retro, DVD 50 minut pro tebe a album Schody z nebe.Kdo je to Tereza Kerndlová? Životopis Tereza Kerndlová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tereza Kerndlová

Národnost: česká
Datum narození: 6. října 1986
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tereza Kerndlová sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pasáž? Rozumíte pojmu Pedig? Rozumíte pojmu Lumbago? Znáte pojem Burleska?

Klíčová slova: wiki, Tereza Kerndlová, význam pojmu, hudba, formulace, pojem, kdo je Tereza Kerndlová?, termín, přesný význam, popis, heslo, slovo, přesný výraz, odborný výraz, význam, původ slova

Pojem Tereza Kerndlová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Tereza Kerndlová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Tereza Kerndlová ve Wikislovníku

Hledat pojem Tereza Kerndlová ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Tereza Kerndlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Kerndlová například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Tereza Kerndlová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tereza Kerndlová? Kdo to byl Tereza Kerndlová? Kdy se narodil Tereza Kerndlová? Kde se narodil Tereza Kerndlová? Tereza Kerndlová se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Kerndlová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Kerndlová i v jiné kategorii než je hudba.