Kdo je to?
Kdo je to, byl Gauner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gauner? Lidé, hanlivé

Kdo je to Gauner?

Jaký je význam slova Gauner? Co to znamená?

Gauner je taková osoba, která se dopouští některého druhu trestné činnosti. Bývá označován také jako lump, darebák, nevychovanec, zloděj, vrah, násilník, ničema, popřípadě zlosyn nebo syčák a podobně.
Přesné pojmenování tohoto člověka záleží na trestných činech, kterých se dopouští, gauner je označení komplexní.


Kdo je to, byl Gauner? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gauner? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gauner? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Souvětí? Vzpomenete si na definici slova Lombardní úvěr? Víte co je Valuta? Vzpomněli byste si na význam slova Molekulární gastronomie?

Klíčová slova: kdo to je, hanlivé, význam pojmu, popis, co je to Gauner?, formulace, lexikon, popis, synonymum, přesný význam, význam slova, význam, etymologie, přesný výraz, termín, slovo

Pojem Gauner je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Gauner ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Gauner ve vyhledávači Yandex

Najít termín Gauner ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Gauner na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gauner například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Gauner, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gauner? Kdo to byl Gauner? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gauner? Definice pojmu Gauner je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.