Kdo je to?
Kdo je Post Malone? Životopis Post Malone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Post Malone

Kdo je Post Malone? Životopis, informace, biografie, hudba

Austin Richard Post je americký raper, zpěvák a herec, známý pod uměleckým jménem Post Malone. Narodil se ve městě Syracuse ve státě New York. Když měl Malone 9 let, přestěhoval se s rodiči do města Grapevine v Texasu. Během studia na Syracuse University nahrával vlastní hudbu v programu FL Studio. Začal se věnovat rapu a ukončil studium na univerzitě. Poté se přestěhoval do Los Angeles, kde se dal dohromady s producenty labelu FKi. Pod labelem vydal první rapovou píseň White Iversion (2015). Po nahrání singlu na stránku SoundCloud se z ní stal hit a Post Malone obdržel nabídku od nahrávací společnosti Republic Records. Píseň White Iversion se stala 5x platinová. Další singl Too Young se stal 3x platinový. Debutový mixtape August 26th vydal roku 2016 a ve stejném roce jej časopis XXL označil za objev roku. Debutové album Stoney Malone vyšlo v roce 2016 a díky úspěchu se později stalo 3x platinovým.
Druhé album Beerbongs and Bentleys Malone vydal hned další rok (2017). Album obsahuje velmi úspěšný singl Rockstar, který se dostal na 1. místo žebříčku Billboard Hot 100 v USA. Singl se později stal 8x platinovým. O rok později vydal píseň Psycho, která se stala 5x platinovou.
Singl Sunflower získal 8x platinovou certifikaci. Jednalo se o soundtrack k filmu Spider-Man: Paralelní světy. Třetí a zatím poslední album Hollywood’s Bleeding Malone nahrál roku 2019.Kdo je Post Malone? Životopis Post Malone, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Post Malone

Národnost: americká
Datum narození: 4. 7. 1995
Místo narození: Syracuse, New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Post Malone? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Omalovánka? Znáte definici termínu Online hra? Vzpomenete si na definici slova Proaktivní přístup? Pamatujete si definici pojmu Fosfor?

Klíčová slova: hudba, místo narození, Post Malone, informace, wikipedie, wiki, osobnost, osobnosti, hudba, kdy se narodil Post Malone?, datum narození, kde se narodil Post Malone?, Post Malone, vysvětlení, zajímavosti, národnost

Pojem Post Malone je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Post Malone v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Post Malone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Post Malone ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Post Malone ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Post Malone ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Post Malone ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Post Malone například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Post Malone? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Post Malone? Kdy se narodil Post Malone? Kde se narodil Post Malone? Post Malone se nachází v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Post Malone dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Post Malone i v jiné kategorii než je hudba.