Kdo je to?
Kdo je Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Kamil Střihavka?

Kdo je Kamil Střihavka? Životopis, informace, biografie, hudba

Kamil Střihavka je oblíbený zpěvák. Je absolventem elektrotechnické školy. Po studiu se věnoval power metalu, později hard rocku. V divadle Spirála působil v roli Ježíše v adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar. Vystupoval i v dalších muzikálech, např. Johanka z Arku nebo Excalibur a dalších rockových operách.
Kamil Střihavka je také autorem divadelních her a frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders! Účastní se také experimentálních projektů jako je audio projekt Zima.Kdo je Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Kamil Střihavka

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1965
Místo narození: Osek

Zaujala vás biografie osobnosti Kamil Střihavka? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Gorilla glass? Znáte pojem Skateboarding? Rozumíte pojmu Mainstream? Vzpomenete si na definici slova Kompilace?

Klíčová slova: životopis, zajímavosti, kde se narodil Kamil Střihavka?, život, osobnost, popis, wiki, kdy se narodil Kamil Střihavka?, vysvětlení, místo narození, biografie, kdo je Kamil Střihavka?, Kamil Střihavka, Kamil Střihavka, osobnosti, hudba

Pojem Kamil Střihavka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Kamil Střihavka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Kamil Střihavka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Kamil Střihavka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kamil Střihavka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamil Střihavka například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Kamil Střihavka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kamil Střihavka? Kdy se narodil Kamil Střihavka? Kde se narodil Kamil Střihavka? Kamil Střihavka se nachází v sekci Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Kamil Střihavka dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kamil Střihavka i v jiné kategorii než je hudba.