Kdo je to?
Kdo je to Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kamil Střihavka?

Kdo je to Kamil Střihavka? Stručný životopis

Kamil Střihavka je oblíbený zpěvák. Je absolventem elektrotechnické školy. Po studiu se věnoval power metalu, později hard rocku. V divadle Spirála působil v roli Ježíše v adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar. Vystupoval i v dalších muzikálech, např. Johanka z Arku nebo Excalibur a dalších rockových operách.
Kamil Střihavka je také autorem divadelních her a frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders! Účastní se také experimentálních projektů jako je audio projekt Zima.Kdo je to Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Kamil Střihavka

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1965
Místo narození: Osek

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kamil Střihavka sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Gorilla glass? Vzpomněli byste si na význam slova Šedá ekonomika? Rozumíte pojmu Scio? Znáte definici termínu Fjord?

Klíčová slova: význam, co je to Kamil Střihavka?, význam slova, co znamená, přesný výraz, slovo, popis, lexikon, synonymum, původ slova, termín, Kamil Střihavka, wiki, definice, význam pojmu, popis

Pojem Kamil Střihavka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kamil Střihavka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Kamil Střihavka na Google.cz

Vyhledat pojem Kamil Střihavka ve vyhledávači Yandex

Najít termín Kamil Střihavka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kamil Střihavka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamil Střihavka například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kamil Střihavka?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kamil Střihavka? Kdo to byl Kamil Střihavka? Kdy se narodil Kamil Střihavka? Kde se narodil Kamil Střihavka? Kamil Střihavka patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Kamil Střihavka řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kamil Střihavka i v jiné kategorii než je hudba.