Kdo je to?
Kdo je Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kamil Střihavka

Kdo je Kamil Střihavka? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Kamil Střihavka je oblíbený zpěvák. Je absolventem elektrotechnické školy. Po studiu se věnoval power metalu, později hard rocku. V divadle Spirála působil v roli Ježíše v adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar. Vystupoval i v dalších muzikálech, např. Johanka z Arku nebo Excalibur a dalších rockových operách.
Kamil Střihavka je také autorem divadelních her a frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders! Účastní se také experimentálních projektů jako je audio projekt Zima.Kdo je Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Kamil Střihavka

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1965
Místo narození: Osek

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kamil Střihavka sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Kustovnice? Pamatujete si definici pojmu Amonium? Rozumíte pojmu Limita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jupka?

Klíčová slova: místo narození, biografie, Kamil Střihavka, kde se narodil Kamil Střihavka?, kdo je Kamil Střihavka?, informace, osobnost, narození, život, datum narození, hudba, životopis, lexikon, národnost, vysvětlení, osobnosti

Pojem Kamil Střihavka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Kamil Střihavka na Youtube

Najít pojem Kamil Střihavka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Kamil Střihavka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Kamil Střihavka ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Kamil Střihavka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamil Střihavka například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kamil Střihavka

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kamil Střihavka? Kdy se narodil Kamil Střihavka? Kde se narodil Kamil Střihavka? Kamil Střihavka je v sekci Hudba

Kategorie hudba, rudá kytara, kamil Střihavka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Kamil Střihavka např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kamil Střihavka i v jiné kategorii než je hudba.