Kdo je to?
Kdo je to Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Kamil Střihavka?

Kdo je to Kamil Střihavka? Stručný životopis

Kamil Střihavka je oblíbený zpěvák. Je absolventem elektrotechnické školy. Po studiu se věnoval power metalu, později hard rocku. V divadle Spirála působil v roli Ježíše v adaptaci rockové opery Jesus Christ Superstar. Vystupoval i v dalších muzikálech, např. Johanka z Arku nebo Excalibur a dalších rockových operách.
Kamil Střihavka je také autorem divadelních her a frontmanem kapely Kamil Střihavka & Leaders! Účastní se také experimentálních projektů jako je audio projekt Zima.Kdo je to Kamil Střihavka? Životopis Kamil Střihavka, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Kamil Střihavka

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1965
Místo narození: Osek

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kamil Střihavka s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Spotřebitelský úvěr? Znáte pojem Gnóze? Rozumíte pojmu Hoblice? Vzpomenete si na definici slova Marmoleum?

Klíčová slova: hudba, původ slova, kdo je Kamil Střihavka?, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, termín, informace, wiki, vysvětlení, definice, přesný význam, heslo, kdo to je, přesný výraz, co je to Kamil Střihavka?

Pojem Kamil Střihavka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Kamil Střihavka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Kamil Střihavka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kamil Střihavka na Youtube

Zkusit najít frázi Kamil Střihavka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kamil Střihavka například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kamil Střihavka

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kamil Střihavka? Kdo to byl Kamil Střihavka? Kdy se narodil Kamil Střihavka? Kde se narodil Kamil Střihavka? Kamil Střihavka se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Kamil Střihavka dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kamil Střihavka i v jiné kategorii než je hudba.