Kdo je to?
Kdo je to, byl Geront? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geront? Lidé, hanlivé

Kdo je to Geront?

Jaký je význam slova Geront? Co to znamená?

Pejorativním slovem geront nazýváme starého člověka, obvykle důchodce, důchodkyni, penzistu, penzistku, prostě člověka vysokého věku. Etymologicky se jedná o starořecké slovo.


Kdo je to, byl Geront? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geront? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geront? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Biatlon? Rozumíte pojmu Piloxing? Vzpomenete si na definici slova Počasí? Znáte pojem Boccia?

Klíčová slova: pojem, Geront, odborný výraz, wiki, význam, původ slova, heslo, slovo, hanlivé, vysvětlení, kdo je Geront?, synonymum, lexikon, definice, popis, informace

Pojem Geront je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Geront ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Geront ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Geront na Google.cz

Hledat videa s názvem Geront na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geront například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Geront? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geront? Kdo to byl Geront? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geront? Definice pojmu Geront je v sekci hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Geront i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?