Kdo je to?
Kdo je to Nestoudník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nestoudník? Lidé, hanlivé

Nestoudník

Jaký je význam slova Nestoudník? Co to znamená?

Nestoudník je hanlivé označení pro člověka, který nemá stud. Osoba nemá hranice či je neuznává. Chová se neuctivě, nezdvořile, může se chovat i nemravně či drze. Za nestoudníka považujeme osobu, která má neobvyklé sexuální praktiky, dává ženám nevhodné sexuální návrh nebo sám sebe sexuálně ukájí. Původ slova nestoudník najdeme v podstatném jméně rodu mužského stud, z tohoto kmene vzniklo podstatné jméno rodu mužského nestoudník. Synonyma pro slovo „nestoudník“ jsou nestyda, nezdvořák, nezdvořilec, nemrava, drzoun, necuda, chlípník, zhýralec, chlípák, troufalec, opovážlivec, zpustlík, nestydatec, impertinent, cynik, prostopášník, hřebec, donchuan, kasanova.


Kdo je to Nestoudník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nestoudník? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Nestoudník můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Ozonová díra? Znáte termín Bungalov? Vzpomenete si na definici slova DPF? Víte, co je to Foraminostenóza?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, význam pojmu, původ slova, přesný výraz, hanlivé, pojem, přesný výraz, heslo, formulace, definice, odborný výraz, Nestoudník, Nestoudník, hanlivé, etymologie

Pojem Nestoudník je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Nestoudník v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Nestoudník na Google obrázcích

Najít pojem Nestoudník ve Wikipedii

Najít heslo Nestoudník ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Nestoudník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Nestoudník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nestoudník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Nestoudník, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nestoudník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nestoudník? Definice pojmu Nestoudník je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.