Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bílý kůň? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dyskalkulie? Pamatujete si definici pojmu Kiteboarding? Vzpomněli byste si na význam slova Chtíč? Vzpomněli byste si co znamená slovo Centrismus?

Klíčová slova: informace, kdo je Bílý kůň?, přesný výraz, definice, zločin, kdo to je, odborný výraz, význam, slovo, heslo, formulace, popis, etymologie, pojem, lexikon, synonymum

Pojem Bílý kůň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bílý kůň doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Bílý kůň ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Bílý kůň ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Bílý kůň ve Wikipedii

Vyhledat termín Bílý kůň na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý kůň například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Bílý kůň? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň je v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.