Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Bílý kůň se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Bulimie? Znáte termín Frapé? Vzpomněli byste si na význam slova Paternalismus? Víte, co je to Slabika?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, popis, wiki, etymologie, pojem, odborný výraz, popis, kdo je Bílý kůň?, termín, slovo, význam slova, co je to Bílý kůň?, vysvětlení, synonymum, význam pojmu

Pojem Bílý kůň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Bílý kůň ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Bílý kůň ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Bílý kůň ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Bílý kůň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý kůň například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Bílý kůň, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Bílý kůň hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.