Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bílý kůň sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dyskalkulie? Rozumíte pojmu Saldo? Vzpomněli byste si na význam slova Chtíč? Znáte pojem Větný člen?

Klíčová slova: informace, lexikon, heslo, přesný výraz, zločin, definice, kdo je Bílý kůň?, význam pojmu, pojem, synonymum, přesný význam, popis, význam slova, kdo to je, co je to Bílý kůň?, Bílý kůň

Pojem Bílý kůň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bílý kůň lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Bílý kůň ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bílý kůň na Youtube

Hledat frázi Bílý kůň ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bílý kůň ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý kůň například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bílý kůň

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň patří do sekce zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Bílý kůň i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.