Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Definici slova Bílý kůň můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dyskalkulie? Víte, co je to Bit? Vzpomněli byste si na význam slova Implementace? Rozumíte pojmu Genius loci?

Klíčová slova: význam slova, zločin, kdo je Bílý kůň?, slovo, původ slova, informace, lexikon, Bílý kůň, definice, kdo to je, termín, přesný význam, co je to Bílý kůň?, význam pojmu, wiki, heslo

Pojem Bílý kůň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bílý kůň zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Bílý kůň ve Wikipedii

Vyhledat pojem Bílý kůň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bílý kůň ve Wikimedia Commons

Najít slovo Bílý kůň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý kůň například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Bílý kůň, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Bílý kůň hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.