Kdo je to?
Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Kdo je to Bílý kůň?

Co znamená a jaký je význam slova Bílý kůň?

Bílý kůň je slangově nastrčená osoba, která svou identitou kryje skutečného pachatele trestné činnosti. Bílý kůň je někdy ke konání své role donucen vydíráním, nebo se jedná o někoho natolik prostoduchého, že dosah této činnosti nechápe. Bílý kůň je jak obětí, tak i spolupachatelem trestného činu. Bílí koně bývají využíváni při praní špinavých peněz, daňových podvodech, neplacení odebraného zboží, podvodů s dotacemi apod. Nezřídka se stalo, že byl bílý kůň jakožto nepohodlný svědek zlikvidován.Kdo je to, byl Bílý kůň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bílý kůň? Lidé, zločin

Tento text (Bílý kůň) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dyskalkulie? Víte co je Maizena? Vzpomněli byste si na význam slova Implementace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Citoň?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, popis, význam slova, pojem, význam, Bílý kůň, popis, zločin, definice, vysvětlení, kdo je Bílý kůň?, formulace, význam pojmu, co je to Bílý kůň?, přesný význam

Pojem Bílý kůň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Bílý kůň ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Bílý kůň ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bílý kůň ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Bílý kůň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bílý kůň například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bílý kůň

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bílý kůň? Kdo to byl Bílý kůň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bílý kůň? Definice pojmu Bílý kůň je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.