Kdo je to?
Kdo je Jakub Prachař? Životopis Jakub Prachař, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jakub Prachař?

Kdo je Jakub Prachař? Životopis, informace, biografie, herectví

Jakub Prachař je český herec, moderátor a muzikant.
V uměleckém prostředí se pohyboval od dětství. Do povědomí širší veřejnosti se dostal jako člen kapely Nightwork a také jako herec účinkující v oblíbených seriálech.
Do skupiny Nightwork přibyl Jakub Prachař po odchodu jednoho ze zakládajících členů. Kapele, která se prezentovala zaměřením na performanci a recesi, se zpočátku příliš nedařilo, nicméně jejich druhé album Nightwork především díky singlu Globální oteplování rozvířilo vody české hudební scény a na mladou skupinu upozornilo. Následovalo další úspěšné album: Tepláky, aneb kroky Františka Soukupa a kapela začala raketovým tempem sbírat fanoušky a nakonec i celou řadu ocenění. Od té doby je jednou ze stálic české hudební scény.
Velkou popularitu přineslo Jakubu Prachařovi moderování talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Moderátorský mikrofon v této soutěži po několika letech vyměnil za porotcovské křeslo a na soutěži se tak podílel dál, jen v jiné roli.
První výraznější filmová role se pro něj naskytla v dramatu Milenci a vrazi (2004). Následovala hlavní role v pohádce Boháč a chudák (2005) a v televizním filmu Kukačky (2008). Později hrál například ve snímku Křídla Vánoc (2013), 10 pravidel jak sbalit holku (2014) či Prázdniny v Provence (2016). Nejčastěji se objevuje v komediích, zmiňme ještě například Přes prsty (2019) nebo Matky (2020).
Poměrně rozsáhlý je seznam seriálů, ve kterých hrál - je to třeba Ulice, Horákovi, Vyprávěj, Vyšehrad nebo Ohnivý kuře.
Jeho rodiči jsou herci David Prachař a Dana Batulková.Kdo je Jakub Prachař? Životopis Jakub Prachař, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Jakub Prachař

Národnost: česká
Datum narození: 30. srpna 1983
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jakub Prachař se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Restrikce? Vzpomenete si na definici slova Schizofrenie? Víte, co je to Kancionál? Vzpomněli byste si na význam slova Brusný papír?

Klíčová slova: kdy se narodil Jakub Prachař?, místo narození, Jakub Prachař, život, životopis, wikipedie, biografie, popis, narození, Jakub Prachař, osobnosti, herectví, národnost, osobnost, lexikon, informace

Pojem Jakub Prachař je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Jakub Prachař ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Prachař ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jakub Prachař ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Jakub Prachař na Google.cz

Vyhledat výraz Jakub Prachař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Prachař například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Prachař?

Nyní již víte Kdo je to Jakub Prachař? Kdy se narodil Jakub Prachař? Kde se narodil Jakub Prachař? Jakub Prachař je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jakub Prachař kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Prachař i v jiné kategorii než je herectví.