Kdo je to?
Kdo je Simona Kijonková? Životopis Simona Kijonková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Simona Kijonková

Kdo je Simona Kijonková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Simona Kijonková je česká podnikatelka, majitelka doručovatelské společnosti Zásilkovna.
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.
Od roku 2010 buduje společnost Zásilkovna (respektive Packeta), s níž se jí podařilo proniknout na logistický trh v České republice. Zásilkovna byla vytvořena jako logistický projekt, který bude zajišťovat rychlou a cenově dostupnou dopravu mezi e-shopy a jejich zákazníky. Zásilkovna stojí na systému franšíz, kdy provoz výdejních míst zařizují regionální podnikatelé. Firma se rozšířila i do dalších zemí Evropské unie. V roce 2019 začala společnost provozovat i posílání zásilek mezi běžnými osobami, tj. nepodnikatelskými subjekty. V roce 2020 bylo v rámci společnosti přepraveno okolo 40 milionů zásilek a obrat se pohyboval okolo 2,5 miliardy korun.
Od roku 2022 má Kijonková svůj nadační fond, který se zaměřuje na pomoc rodinám samoživitelů a znevýhodněným dětem.Kdo je Simona Kijonková? Životopis Simona Kijonková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Simona Kijonková

Národnost: česká
Datum narození: 2. června 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Popis osobnosti Simona Kijonková můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rektifikace? Pamatujete si definici pojmu Kvitance? Znáte pojem Vnitroblok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik?

Klíčová slova: biografie, kde se narodila Simona Kijonková?, datum narození, popis, vysvětlení, Simona Kijonková, podnikání, osobnost, podnikání, zajímavosti, wikipedie, narození, osobnosti, kdy se narodila Simona Kijonková?, místo narození, Simona Kijonková

Pojem Simona Kijonková je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Simona Kijonková na Google obrázcích

Najít výraz Simona Kijonková ve vyhledávači Qwant

Najít termín Simona Kijonková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Simona Kijonková ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Simona Kijonková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Kijonková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Simona Kijonková? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Simona Kijonková? Kdy se narodila Simona Kijonková? Kde se narodila Simona Kijonková? Simona Kijonková je v sekci Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel, simona Kijonková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Simona Kijonková dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Kijonková i v jiné kategorii než je podnikání.