Kdo je to?
Kdo je Simona Kijonková? Životopis Simona Kijonková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Kdo je Simona Kijonková?

Kdo je Simona Kijonková? Životopis, informace, biografie, podnikání

Simona Kijonková je česká podnikatelka, majitelka doručovatelské společnosti Zásilkovna.
Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.
Od roku 2010 buduje společnost Zásilkovna (respektive Packeta), s níž se jí podařilo proniknout na logistický trh v České republice. Zásilkovna byla vytvořena jako logistický projekt, který bude zajišťovat rychlou a cenově dostupnou dopravu mezi e-shopy a jejich zákazníky. Zásilkovna stojí na systému franšíz, kdy provoz výdejních míst zařizují regionální podnikatelé. Firma se rozšířila i do dalších zemí Evropské unie. V roce 2019 začala společnost provozovat i posílání zásilek mezi běžnými osobami, tj. nepodnikatelskými subjekty. V roce 2020 bylo v rámci společnosti přepraveno okolo 40 milionů zásilek a obrat se pohyboval okolo 2,5 miliardy korun.
Od roku 2022 má Kijonková svůj nadační fond, který se zaměřuje na pomoc rodinám samoživitelů a znevýhodněným dětem.Kdo je Simona Kijonková? Životopis Simona Kijonková, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Simona Kijonková

Národnost: česká
Datum narození: 2. června 1977
Místo narození: Karlovy Vary

Sdílejte tuto stránku s osobností Simona Kijonková s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Startup? Pamatujete si definici pojmu Slovo podřazené? Znáte pojem Prolog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: národnost, kdy se narodila Simona Kijonková?, zajímavosti, osobnost, kdo je Simona Kijonková?, Simona Kijonková, Simona Kijonková, wikipedie, podnikání, popis, lexikon, informace, vysvětlení, biografie, podnikání, kde se narodila Simona Kijonková?

Pojem Simona Kijonková je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem Simona Kijonková ve Wikipedii

Vyhledat termín Simona Kijonková ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Simona Kijonková na Google.cz

Zkusit najít frázi Simona Kijonková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Simona Kijonková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Simona Kijonková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Simona Kijonková? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Simona Kijonková? Kdy se narodila Simona Kijonková? Kde se narodila Simona Kijonková? Simona Kijonková je v sekci Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Simona Kijonková třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Simona Kijonková i v jiné kategorii než je podnikání.