Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Tento text (Katolík) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Klikva? Vzpomenete si na definici slova Norma? Pamatujete si definici pojmu Drobenka? Vzpomněli byste si na význam slova Droždí?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, formulace, kdo je Katolík?, lexikon, heslo, synonymum, náboženství, slovo, kdo to je, popis, význam pojmu, wiki, co je to Katolík?, vysvětlení, Katolík

Pojem Katolík je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Katolík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Katolík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Katolík na Google.cz

Vyhledat slovo Katolík ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Katolík například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Katolík, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.