Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Katolík s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Klikva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přístavek? Pamatujete si definici pojmu Drobenka? Znáte termín Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: náboženství, informace, přesný výraz, synonymum, definice, Katolík, wiki, termín, kdo to je, popis, formulace, kdo je Katolík?, lexikon, význam slova, slovo, vysvětlení

Pojem Katolík je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katolík ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Katolík ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Katolík na Google.cz

Vyhledat heslo Katolík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Katolík například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Katolík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.