Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Katolík? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Tempeh? Znáte pojem PPC reklama? Pamatujete si definici pojmu Kyselica? Vzpomenete si na definici slova Elektromagnetická indukce?

Klíčová slova: heslo, wiki, pojem, popis, význam pojmu, význam, vysvětlení, co znamená, kdo je Katolík?, původ slova, přesný význam, Katolík, synonymum, etymologie, náboženství, formulace

Pojem Katolík je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Katolík lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Katolík na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katolík ve Wikimedia Commons

Najít pojem Katolík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Katolík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Katolík například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Katolík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík je v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.