Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Katolík s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Tempeh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kanyla? Pamatujete si definici pojmu Kyselica? Víte co je Obelisk?

Klíčová slova: co je to Katolík?, etymologie, přesný význam, odborný výraz, slovo, definice, význam, náboženství, popis, co znamená, wiki, synonymum, Katolík, kdo to je, heslo, termín

Pojem Katolík je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Katolík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Katolík ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Katolík na Youtube

Najít termín Katolík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Katolík například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Katolík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Katolík i v jiných kategoriích (než náboženství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.