Kdo je to?
Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Kdo je to Katolík?

Co znamená a jaký je význam slova Katolík?

Katolík je věřící člověk křesťanského vyznání patříci k římskokatolické církvi. Ta je určitým protipólem vůči pravoslavné církvi a reformovaným (evangelickým, protestantským) církvím. Hlavní rozdíly jsou v liturgii, tradicích a zvyklostech. Hlavou katolické církve je papež.Kdo je to, byl Katolík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Katolík? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Katolík? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kurděje? Víte co je Spála? Pamatujete si definici pojmu Černý kořen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Báchorka?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, pojem, definice, význam slova, přesný výraz, termín, informace, původ slova, heslo, slovo, přesný význam, popis, formulace, odborný výraz, synonymum

Pojem Katolík je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Katolík

Najít slovo Katolík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Katolík ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Katolík na Youtube

Najít výraz Katolík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Katolík například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Katolík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Katolík? Kdo to byl Katolík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Katolík? Definice pojmu Katolík je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Katolík i v jiné kategorii než v náboženství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.