Kdo je to?
Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pneumolog? Lidé, lékařství

Pneumolog

Jaký je význam slova Pneumolog? Co to znamená?

Pneumolog je lékař se specializací v oboru pneumologie. Pneumologie je lékařský obor zabývající se diagnostikováním a léčbou onemocnění plic. V běžné češtině se častěji setkáme s označením plicní lékař.
Plicní oddělení v nemocnici obvykle najdeme mezi dalšími odděleními interní medicíny, neboť je jedním z oborů vnitřního lékařství.
Slovo pochází z řečtiny, kde pneumon znamená plíce. Logos je termín označující vědu a objevuje se v názvu řady vědních a lékařských oborů.Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pneumolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pneumolog? s ostatnímina veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Sálová cyklistika? Vzpomněli byste si na význam slova Bauch? Znáte termín Engelova křivka? Znáte definici termínu Neurověda?

Klíčová slova: heslo, informace, odborný výraz, přesný význam, lexikon, význam slova, Pneumolog, formulace, vysvětlení, význam pojmu, slovo, přesný výraz, termín, wiki, popis, synonymum

Pojem Pneumolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Pneumolog hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Pneumolog na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Pneumolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Pneumolog ve Wikipedii

Najít termín Pneumolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pneumolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pneumolog například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Pneumolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pneumolog? Definice pojmu Pneumolog je v sekci Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství.