Kdo je to?
Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pneumolog? Lidé, lékařství

Pneumolog

Jaký je význam slova Pneumolog? Co to znamená?

Pneumolog je lékař se specializací v oboru pneumologie. Pneumologie je lékařský obor zabývající se diagnostikováním a léčbou onemocnění plic. V běžné češtině se častěji setkáme s označením plicní lékař.
Plicní oddělení v nemocnici obvykle najdeme mezi dalšími odděleními interní medicíny, neboť je jedním z oborů vnitřního lékařství.
Slovo pochází z řečtiny, kde pneumon znamená plíce. Logos je termín označující vědu a objevuje se v názvu řady vědních a lékařských oborů.Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pneumolog? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Pneumolog můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Genetický doping? Pamatujete si definici pojmu Avon? Znáte termín Bohémský život? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fyziologický roztok?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, slovo, přesný výraz, pojem, vysvětlení, definice, přesný význam, synonymum, wikipedie, Pneumolog, lékařství, formulace, informace

Pojem Pneumolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pneumolog v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Pneumolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Pneumolog ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pneumolog na Youtube

Zkusit najít heslo Pneumolog na Google obrázcích

Najít heslo Pneumolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pneumolog například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Pneumolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste zjistili Kdo je to Pneumolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pneumolog? Definice pojmu Pneumolog je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, zdravotní sestra, pneumolog, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.