Kdo je to?
Kdo je Iveta Maurerová? Životopis Iveta Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Iveta Maurerová

Kdo je Iveta Maurerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Modelka Iveta Maurerová se narodila 26. července 1998 ve Znojmě. Stala se historicky první vítězkou obnovené soutěže krásy Miss České republiky 2018, která navázala na soutěž Miss Československo z let 1967 až 1970. Konkurenčními soutěžemi je Česká Miss a Miss Československo. Iveta vystudovala gymnázium a po úspěšném složení maturitní zkoušky se pustila do studia ekonomicko-správní fakulty na Univerzitě v Pardubicích, kde získala bakalářský titul.
Modelingovou kariéru zahájila v malé modelingové agentuře Victoria Agency. Už od svých šestnácti let působila v brněnské modelingové agentuře DFC Fashion Club. V roce 2019 však zahájila spolupráci s modelingovou agenturou Pure Models.
V dětství se účastnila několika menších soutěží krásy jako je Miss Junior, Dívka České republiky nebo Miss Taneční. Za její první zásadní úspěch na poli krásy lze považovat 2. místo na Miss Léta 2017. Jen o rok později vyhrála Miss České republiky a pro následující ročník se stala členkou organizačního týmu této soutěže.
V současné době se věnuje modelingu a vystupuje na mnoha akcích včetně pražského Czech Fashion Week. Od roku 2022 žije v hlavním městě a diváci ji mohou vídat na obrazovkách TV Nova. V rámci pravidelného pořadu Víkendová Snídaně zprostředkovává divákům novinky a zajímavosti ze světa.
V roce 2021 založila Iveta Maurerová nadační fond Klíč k úsměvu, které se zaměřuje na pomoc obětem domácího násilí.Kdo je Iveta Maurerová? Životopis Iveta Maurerová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Iveta Maurerová

Národnost: česká
Datum narození: 26. července 1998
Místo narození: Znojmo

Tento text (Iveta Maurerová) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Charta 77? Víte co je Urbanizace? Znáte termín Nový zákon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bizár?

Klíčová slova: národnost, narození, kdy se narodila Iveta Maurerová?, vysvětlení, modeling, popis, kdo je Iveta Maurerová?, osobnosti, lexikon, osobnost, Iveta Maurerová, Iveta Maurerová, modeling, kde se narodila Iveta Maurerová?, biografie, informace

Pojem Iveta Maurerová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Iveta Maurerová v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Iveta Maurerová na Google.cz

Hledat videa s názvem Iveta Maurerová na Youtube

Zkusit najít slovo Iveta Maurerová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Iveta Maurerová na Google obrázcích

Hledat frázi Iveta Maurerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Iveta Maurerová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Iveta Maurerová

Právě nyní již víte Kdo je to Iveta Maurerová? Kdy se narodila Iveta Maurerová? Kde se narodila Iveta Maurerová? Iveta Maurerová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, hnědovláska kudrny, iveta Maurerová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Iveta Maurerová řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iveta Maurerová i v jiné kategorii než je modeling.