Kdo je to?
Kdo je to Komanč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komanč? Lidé, hanlivé

Komanč

Jaký je význam slova Komanč? Co to znamená?

Komanč je hanlivé označení pro komunistu. Původní název „komanč“ je pro indiánský kmen, který pochází ze Severoamerických Velkých plání z území nazvané „Comancherie“. Oblast sahá ze severozápadního Texasu, Nového Mexika, Kansasu a Oklahomy. Komančové patřili mezi nejznámější a nejmocnější indiánské kmeny v osmnáctém a devatenáctém století. Dnes žije zlomek původního obyvatelstva v rezervaci nebo jsou asimilováni mezi americké obyvatele.


Kdo je to Komanč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Komanč? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Komanč? s ostatnímiprostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Psotník? Víte co je Gangréna? Vzpomenete si na definici slova Fyzické napadení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fenylketonurie?

Klíčová slova: popis, etymologie, wikipedie, hanlivé, informace, heslo, wiki, pojem, hanlivé, význam, původ slova, Komanč, formulace, odborný výraz, lexikon, co znamená

Pojem Komanč je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Komanč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Komanč ve Wikipedii

Hledat termín Komanč ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Komanč ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Komanč ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Komanč například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Komanč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Komanč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komanč? Definice pojmu Komanč je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Komanč hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).