Kdo je to?
Kdo je Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Natalia Oreiro?

Kdo je Natalia Oreiro? Životopis, informace, biografie, herectví

Natalia Oreiro, celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, je herečka a zpěvačka z Uruguaye. S herectvím začínala již v dětství, účinkovala především v reklamě. Rozhodla se pro hereckou kariéru a tu začala menšími rolemi v telenovelách a seriálech. Poté již přišly nabídky na filmové role. K filmu Un Argentino en Nueva York nazpívala i úvodní píseň.
Na výsluní popularity ji vynesla hlavní role Mili v telenovele Divoký anděl. I k tomuto seriálu nazpívala úvodní píseň. Jako zpěvačka koncertovala na evropském turné. Za svá alba obdržela ocenění – zlaté desky i desku platinovou. Natálie Oreiro i nadále hraje v seriálech a telenovelách.Kdo je Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Natalia Oreiro

Národnost: uruguayská
Datum narození: 19. května 1977
Místo narození: Villa del Cerro, Montevideo, Uruguay

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Natalia Oreiro sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Výklad? Znáte pojem Zumba? Vzpomněli byste si na význam slova Arkáda? Vzpomenete si na definici slova Boccia?

Klíčová slova: zajímavosti, kde se narodila Natalia Oreiro?, kdo je Natalia Oreiro?, datum narození, narození, wiki, informace, osobnosti, biografie, Natalia Oreiro, wikipedie, osobnost, Natalia Oreiro, místo narození, životopis, život

Pojem Natalia Oreiro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Natalia Oreiro v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Natalia Oreiro na Youtube

Najít heslo Natalia Oreiro ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Natalia Oreiro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Natalia Oreiro ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Natalia Oreiro ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Oreiro například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalia Oreiro

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Natalia Oreiro? Kdy se narodila Natalia Oreiro? Kde se narodila Natalia Oreiro? Natalia Oreiro patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Natalia Oreiro dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Oreiro i v jiné kategorii než je herectví.