Kdo je to?
Kdo je to Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalia Oreiro?

Kdo je to Natalia Oreiro? Stručný životopis

Natalia Oreiro, celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, je herečka a zpěvačka z Uruguaye. S herectvím začínala již v dětství, účinkovala především v reklamě. Rozhodla se pro hereckou kariéru a tu začala menšími rolemi v telenovelách a seriálech. Poté již přišly nabídky na filmové role. K filmu Un Argentino en Nueva York nazpívala i úvodní píseň.
Na výsluní popularity ji vynesla hlavní role Mili v telenovele Divoký anděl. I k tomuto seriálu nazpívala úvodní píseň. Jako zpěvačka koncertovala na evropském turné. Za svá alba obdržela ocenění – zlaté desky i desku platinovou. Natálie Oreiro i nadále hraje v seriálech a telenovelách.Kdo je to Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Natalia Oreiro

Národnost: Uruguay
Datum narození: 19. května 1977
Místo narození: Montevideo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Natalia Oreiro s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Duchovno? Vzpomněli byste si co označuje výraz CHOPN? Vzpomněli byste si na význam slova Biografie? Znáte termín Introvert?

Klíčová slova: definice, původ slova, heslo, slovo, herectví, co znamená, termín, význam slova, popis, lexikon, význam pojmu, co je to Natalia Oreiro?, wiki, kdo je Natalia Oreiro?, etymologie, význam

Pojem Natalia Oreiro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Natalia Oreiro

Najít výraz Natalia Oreiro ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Natalia Oreiro ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Natalia Oreiro ve Wikislovníku

Hledat heslo Natalia Oreiro na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Oreiro například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Natalia Oreiro? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Natalia Oreiro? Kdo to byl Natalia Oreiro? Kdy se narodil Natalia Oreiro? Kde se narodil Natalia Oreiro? Natalia Oreiro se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Natalia Oreiro kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Oreiro i v jiné kategorii než je herectví.