Kdo je to?
Kdo je Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Natalia Oreiro

Kdo je Natalia Oreiro? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Natalia Oreiro, celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, je herečka a zpěvačka z Uruguaye. S herectvím začínala již v dětství, účinkovala především v reklamě. Rozhodla se pro hereckou kariéru a tu začala menšími rolemi v telenovelách a seriálech. Poté již přišly nabídky na filmové role. K filmu Un Argentino en Nueva York nazpívala i úvodní píseň.
Na výsluní popularity ji vynesla hlavní role Mili v telenovele Divoký anděl. I k tomuto seriálu nazpívala úvodní píseň. Jako zpěvačka koncertovala na evropském turné. Za svá alba obdržela ocenění – zlaté desky i desku platinovou. Natálie Oreiro i nadále hraje v seriálech a telenovelách.Kdo je Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Natalia Oreiro

Národnost: uruguayská
Datum narození: 19. května 1977
Místo narození: Villa del Cerro, Montevideo, Uruguay

Popis osobnosti Natalia Oreiro můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Egalizace? Znáte definici termínu Samoplátce? Vzpomněli byste si na význam slova Klížka? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: herectví, osobnost, život, kde se narodila Natalia Oreiro?, wikipedie, biografie, informace, wiki, Natalia Oreiro, lexikon, vysvětlení, Natalia Oreiro, životopis, popis, národnost, zajímavosti

Pojem Natalia Oreiro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Natalia Oreiro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Natalia Oreiro ve Wikimedia Commons

Najít slovo Natalia Oreiro na Google.cz

Najít slovo Natalia Oreiro na Google obrázcích

Najít výraz Natalia Oreiro ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Oreiro například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Natalia Oreiro? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Natalia Oreiro? Kdy se narodila Natalia Oreiro? Kde se narodila Natalia Oreiro? Natalia Oreiro se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Natalia Oreiro dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Oreiro i v jiné kategorii než je herectví.