Kdo je to?
Kdo je to Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Natalia Oreiro?

Kdo je to Natalia Oreiro? Stručný životopis

Natalia Oreiro, celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, je herečka a zpěvačka z Uruguaye. S herectvím začínala již v dětství, účinkovala především v reklamě. Rozhodla se pro hereckou kariéru a tu začala menšími rolemi v telenovelách a seriálech. Poté již přišly nabídky na filmové role. K filmu Un Argentino en Nueva York nazpívala i úvodní píseň.
Na výsluní popularity ji vynesla hlavní role Mili v telenovele Divoký anděl. I k tomuto seriálu nazpívala úvodní píseň. Jako zpěvačka koncertovala na evropském turné. Za svá alba obdržela ocenění – zlaté desky i desku platinovou. Natálie Oreiro i nadále hraje v seriálech a telenovelách.Kdo je to Natalia Oreiro? Životopis Natalia Oreiro, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Natalia Oreiro

Národnost: Uruguay
Datum narození: 19. května 1977
Místo narození: Montevideo

Zaujala vás biografie osobnosti Natalia Oreiro? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cicer? Víte co je Antropologie? Vzpomněli byste si na význam slova Křemelina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smog?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, synonymum, lexikon, herectví, etymologie, slovo, odborný výraz, definice, formulace, kdo to je, popis, heslo, termín, význam slova, Natalia Oreiro

Pojem Natalia Oreiro je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Natalia Oreiro ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Natalia Oreiro ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Natalia Oreiro ve Wikipedii

Najít pojem Natalia Oreiro ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Natalia Oreiro například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Natalia Oreiro

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Natalia Oreiro? Kdo to byl Natalia Oreiro? Kdy se narodil Natalia Oreiro? Kde se narodil Natalia Oreiro? Natalia Oreiro se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Natalia Oreiro dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natalia Oreiro i v jiné kategorii než je herectví.