Kdo je to?
Kdo je Luciana Krecarová? Životopis Luciana Krecarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Luciana Krecarová

Kdo je Luciana Krecarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Luciana Krecarová je známá česká zpěvačka a hudební skladatelka. Životopis Luciany Krejcarové najdete pod jejích uměleckým jménem Anna K.Kdo je Luciana Krecarová? Životopis Luciana Krecarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Luciana Krecarová

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Luciana Krecarová sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Crohnova nemoc? Vzpomenete si na definici slova Rychlá půjčka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Grappa? Vzpomněli byste si na význam slova Fake news?

Klíčová slova: popis, Luciana Krecarová, národnost, wiki, biografie, osobnosti, kdo je Luciana Krecarová?, hudba, informace, hudba, wikipedie, zajímavosti, lexikon, životopis, vysvětlení, osobnost

Pojem Luciana Krecarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Luciana Krecarová na Google.cz

Zkusit najít frázi Luciana Krecarová ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Luciana Krecarová ve Wikislovníku

Hledat výraz Luciana Krecarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Luciana Krecarová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Luciana Krecarová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Luciana Krecarová? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Luciana Krecarová? Luciana Krecarová je v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Luciana Krecarová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Luciana Krecarová i v jiné kategorii než je hudba.