Kdo je to?
Kdo je Kristen Bell? Životopis Kristen Bell, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kristen Bell

Kdo je Kristen Bell? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kristen Anne Bell je americká filmová a televizní herečka, která se nejvíce proslavila hlavní rolí v seriálu Veronica Mars. Bell se narodila v Detroitu ve státě Michigan do rodiny zdravotní sestry a režiséra televizních zpráv stanice CBS ze Sacramenta. V pouhých dvou letech se její rodiče rozvedli. Od dětství se chtěla stát herečkou. S matkou se později přestěhovala do New Yorku, kde po střední škole studovala muzikál na univerzitě Tisch School of the Arts.
Po úspěšných studiích začala hrát na Broadwayi, kde ztvárnila role v inscenacích Dobrodružství Toma Sawyera, Tráva nebo The Crucible. Díky úspěchům chtěla dále prorazit v Hollywoodu, a tak se přestěhovala do Los Angeles.
Bell debutovala ve filmu v roce 1998 v menší roli v komedii Polská svatba. Od té doby se objevila v několika desítkách filmů, především v komediích jako Tráva (2005), Kopačky (2008), Trable v ráji, Past na lásku (2009), Rande v Římě (2010), Spisovatelé, Naboř a ujeď (2012), Matky na tahu (2016), Matky na tahu o Vánocích (2017) nebo Královny kupónů (2021).
Svůj hlas propůjčila animovaným snímkům Astro Boy (2009), Ledové království (2013), Zootropolis: Město zvířat (2016), Raubíř Ralf a internet (2018), Ledové království II (2019). V pohádce Ledové království namluvila hlavní postavu princezny Anny.
Kristen Bell se nejvíce proslavila hlavní rolí v americkém seriálu Veronica Mars (2004-2007). V roce 2014 hrála ve filmu Veronica Marsová. Roku 2019 natočila dalších 8 epizod seriálu Veronica Mars. Za hlavní roli obdržela filmovou cenu Saturn v kategorii Nejlepší televizní herečka (2006).
Bell působila jako vypravěčka v seriálu Super drbna (2007-2012, 2021). Dále se objevila v seriálech Hrdinové (2007-2009), Profesionální lháři (2012-2016), Dobré místo (2016-2020) nebo Central Park (2020-2022).
Od roku 2018 moderovala internetový seriál s názvem Momsplaining with Kristen Bell.
Svůj hlas propůjčila postavě Lucy Stillman v počítačové herní sérii Assassin’s Creed (2007, 2009, 2010).
Od roku 2007 chodila s hercem Daxem Shepardem, se kterým se zasnoubila o tři roky později. Pár se oženil roku 2013. Společně vychovávají dvě dcery – Lincoln (*2013) a Deltu (*2014).Kdo je Kristen Bell? Životopis Kristen Bell, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kristen Bell

Národnost: americká
Datum narození: 18. 7. 1980
Místo narození: Detroit, Michigan, Spojené státy americké

Popis osobnosti Kristen Bell můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Imobilizér? Pamatujete si definici pojmu Pulzní oxymetr? Víte, co je to Lucidní snění? Vzpomněli byste si co znamená slovo Eradikace?

Klíčová slova: kdy se narodila Kristen Bell?, biografie, osobnosti, Kristen Bell, datum narození, popis, osobnost, Kristen Bell, narození, zajímavosti, kde se narodila Kristen Bell?, místo narození, život, wikipedie, herectví, herectví

Pojem Kristen Bell je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kristen Bell v následujících zdrojích

Hledat termín Kristen Bell ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kristen Bell na Youtube

Zkusit najít termín Kristen Bell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Kristen Bell v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kristen Bell na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristen Bell například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Kristen Bell? Stručná biografie

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Kristen Bell? Kdy se narodila Kristen Bell? Kde se narodila Kristen Bell? Kristen Bell je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herec hnědooký, kristen Bell, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kristen Bell dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristen Bell i v jiné kategorii než je herectví.