Kdo je to?
Kdo je Kristen Bell? Životopis Kristen Bell, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kristen Bell

Kdo je Kristen Bell? Životopis, informace, biografie, herectví

Kristen Anne Bell je americká filmová a televizní herečka, která se nejvíce proslavila hlavní rolí v seriálu Veronica Mars. Bell se narodila v Detroitu ve státě Michigan do rodiny zdravotní sestry a režiséra televizních zpráv stanice CBS ze Sacramenta. V pouhých dvou letech se její rodiče rozvedli. Od dětství se chtěla stát herečkou. S matkou se později přestěhovala do New Yorku, kde po střední škole studovala muzikál na univerzitě Tisch School of the Arts.
Po úspěšných studiích začala hrát na Broadwayi, kde ztvárnila role v inscenacích Dobrodružství Toma Sawyera, Tráva nebo The Crucible. Díky úspěchům chtěla dále prorazit v Hollywoodu, a tak se přestěhovala do Los Angeles.
Bell debutovala ve filmu v roce 1998 v menší roli v komedii Polská svatba. Od té doby se objevila v několika desítkách filmů, především v komediích jako Tráva (2005), Kopačky (2008), Trable v ráji, Past na lásku (2009), Rande v Římě (2010), Spisovatelé, Naboř a ujeď (2012), Matky na tahu (2016), Matky na tahu o Vánocích (2017) nebo Královny kupónů (2021).
Svůj hlas propůjčila animovaným snímkům Astro Boy (2009), Ledové království (2013), Zootropolis: Město zvířat (2016), Raubíř Ralf a internet (2018), Ledové království II (2019). V pohádce Ledové království namluvila hlavní postavu princezny Anny.
Kristen Bell se nejvíce proslavila hlavní rolí v americkém seriálu Veronica Mars (2004-2007). V roce 2014 hrála ve filmu Veronica Marsová. Roku 2019 natočila dalších 8 epizod seriálu Veronica Mars. Za hlavní roli obdržela filmovou cenu Saturn v kategorii Nejlepší televizní herečka (2006).
Bell působila jako vypravěčka v seriálu Super drbna (2007-2012, 2021). Dále se objevila v seriálech Hrdinové (2007-2009), Profesionální lháři (2012-2016), Dobré místo (2016-2020) nebo Central Park (2020-2022).
Od roku 2018 moderovala internetový seriál s názvem Momsplaining with Kristen Bell.
Svůj hlas propůjčila postavě Lucy Stillman v počítačové herní sérii Assassin’s Creed (2007, 2009, 2010).
Od roku 2007 chodila s hercem Daxem Shepardem, se kterým se zasnoubila o tři roky později. Pár se oženil roku 2013. Společně vychovávají dvě dcery – Lincoln (*2013) a Deltu (*2014).Kdo je Kristen Bell? Životopis Kristen Bell, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kristen Bell

Národnost: americká
Datum narození: 18. 7. 1980
Místo narození: Detroit, Michigan, Spojené státy americké

Popis osobnosti Kristen Bell můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dron? Vzpomněli byste si co označuje výraz Foraminostenóza? Víte, co je to Bungalov? Znáte termín Kreditní karta?

Klíčová slova: lexikon, osobnost, Kristen Bell, kdy se narodila Kristen Bell?, život, herectví, kde se narodila Kristen Bell?, vysvětlení, životopis, místo narození, národnost, osobnosti, popis, wikipedie, datum narození, Kristen Bell

Pojem Kristen Bell je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kristen Bell

Hledat pojem Kristen Bell ve Wikipedii

Vyhledat termín Kristen Bell na Google obrázcích

Vyhledat pojem Kristen Bell ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kristen Bell ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kristen Bell ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristen Bell například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kristen Bell

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kristen Bell? Kdy se narodila Kristen Bell? Kde se narodila Kristen Bell? Kristen Bell je v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Kristen Bell dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristen Bell i v jiné kategorii než je herectví.