Kdo je to?
Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Tomáš Chrenek?

Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Tomáš Chrenek je úspěšný podnikatel původem ze Slovenska. Patří k první desítce nejbohatších Čechů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a později také VŠ báňské. Svůj majetek získal v kuponové privatizaci. Spoluvlastní holding Finitrading. Podílel se i na vlastnictví energetické firmy Moravia Energo, která však byla z obchodů s elektřinou vyřazena a poté zkrachovala.
Tomáš Chrenek je členem správní rady CEVRO Institutu, soukromé vysoké školy. Podílí se i na činnosti společnosti Pura Vida, která se stala vlastníkem původního vládního zámku v Kolodějích.Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Tomáš Chrenek

Národnost: slovenská
Datum narození: 26. července 1963
Místo narození: Nitra

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Chrenek s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Alkoholismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morbus perthes? Znáte termín Potaš? Znáte termín Zápočtový list?

Klíčová slova: místo narození, biografie, Tomáš Chrenek, Tomáš Chrenek, národnost, narození, kdo je Tomáš Chrenek?, kde se narodil Tomáš Chrenek?, lexikon, podnikání, podnikání, kdy se narodil Tomáš Chrenek?, vysvětlení, životopis, osobnost, popis

Pojem Tomáš Chrenek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tomáš Chrenek v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Tomáš Chrenek ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Tomáš Chrenek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Tomáš Chrenek na Youtube

Najít termín Tomáš Chrenek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Tomáš Chrenek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Chrenek například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Tomáš Chrenek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tomáš Chrenek? Kdy se narodil Tomáš Chrenek? Kde se narodil Tomáš Chrenek? Tomáš Chrenek je v sekci Podnikání

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Chrenek kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Chrenek i v jiné kategorii než je podnikání.