Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Tomáš Chrenek?

Kdo je to Tomáš Chrenek? Stručný životopis

Tomáš Chrenek je úspěšný podnikatel původem ze Slovenska. Patří k první desítce nejbohatších Čechů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a později také VŠ báňské. Svůj majetek získal v kuponové privatizaci. Spoluvlastní holding Finitrading. Podílel se i na vlastnictví energetické firmy Moravia Energo, která však byla z obchodů s elektřinou vyřazena a poté zkrachovala.
Tomáš Chrenek je členem správní rady CEVRO Institutu, soukromé vysoké školy. Podílí se i na činnosti společnosti Pura Vida, která se stala vlastníkem původního vládního zámku v Kolodějích.Kdo je to Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Tomáš Chrenek

Národnost: slovenská
Datum narození: 26. července 1963
Místo narození: Nitra

Popis osobnosti Tomáš Chrenek můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hemenex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cushingův syndrom? Znáte termín Boršč? Znáte termín Discord?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, původ slova, termín, význam pojmu, synonymum, heslo, co je to Tomáš Chrenek?, formulace, Tomáš Chrenek, wiki, význam slova, odborný výraz, slovo, co znamená, popis

Pojem Tomáš Chrenek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tomáš Chrenek lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Tomáš Chrenek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Chrenek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Tomáš Chrenek ve vyhledávači Qwant

Najít termín Tomáš Chrenek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Chrenek například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Chrenek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Chrenek? Kdo to byl Tomáš Chrenek? Kdy se narodil Tomáš Chrenek? Kde se narodil Tomáš Chrenek? Tomáš Chrenek patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Chrenek kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Chrenek i v jiné kategorii než je podnikání.