Kdo je to?
Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Tomáš Chrenek

Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Tomáš Chrenek je úspěšný podnikatel původem ze Slovenska. Patří k první desítce nejbohatších Čechů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a později také VŠ báňské. Svůj majetek získal v kuponové privatizaci. Spoluvlastní holding Finitrading. Podílel se i na vlastnictví energetické firmy Moravia Energo, která však byla z obchodů s elektřinou vyřazena a poté zkrachovala.
Tomáš Chrenek je členem správní rady CEVRO Institutu, soukromé vysoké školy. Podílí se i na činnosti společnosti Pura Vida, která se stala vlastníkem původního vládního zámku v Kolodějích.Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Tomáš Chrenek

Národnost: slovenská
Datum narození: 26. července 1963
Místo narození: Nitra

Sdílejte tuto stránku s osobností Tomáš Chrenek s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Jádrová omítka? Víte co je Komprese? Znáte termín Zážitek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Repatriace?

Klíčová slova: narození, popis, osobnost, Tomáš Chrenek, biografie, Tomáš Chrenek, kde se narodil Tomáš Chrenek?, životopis, wiki, podnikání, zajímavosti, informace, místo narození, wikipedie, vysvětlení, život

Pojem Tomáš Chrenek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Tomáš Chrenek na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Chrenek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Tomáš Chrenek na Google.cz

Najít pojem Tomáš Chrenek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Tomáš Chrenek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Chrenek například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Chrenek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Chrenek? Kdy se narodil Tomáš Chrenek? Kde se narodil Tomáš Chrenek? Tomáš Chrenek patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikání, tomáš Chrenek, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Chrenek např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Chrenek i v jiné kategorii než je podnikání.