Kdo je to?
Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Tomáš Chrenek?

Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Tomáš Chrenek je úspěšný podnikatel původem ze Slovenska. Patří k první desítce nejbohatších Čechů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické a později také VŠ báňské. Svůj majetek získal v kuponové privatizaci. Spoluvlastní holding Finitrading. Podílel se i na vlastnictví energetické firmy Moravia Energo, která však byla z obchodů s elektřinou vyřazena a poté zkrachovala.
Tomáš Chrenek je členem správní rady CEVRO Institutu, soukromé vysoké školy. Podílí se i na činnosti společnosti Pura Vida, která se stala vlastníkem původního vládního zámku v Kolodějích.Kdo je Tomáš Chrenek? Životopis Tomáš Chrenek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Tomáš Chrenek

Národnost: slovenská
Datum narození: 26. července 1963
Místo narození: Nitra

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Chrenek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Alkoholismus? Znáte definici termínu DVTV? Znáte termín Aretace? Pamatujete si definici pojmu Švýcarská káva?

Klíčová slova: wikipedie, Tomáš Chrenek, kdy se narodil Tomáš Chrenek?, popis, osobnost, podnikání, životopis, datum narození, vysvětlení, Tomáš Chrenek, zajímavosti, kdo je Tomáš Chrenek?, informace, lexikon, národnost, osobnosti

Pojem Tomáš Chrenek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Tomáš Chrenek na Google.cz

Hledat termín Tomáš Chrenek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tomáš Chrenek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Chrenek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Chrenek například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Tomáš Chrenek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Tomáš Chrenek? Kdy se narodil Tomáš Chrenek? Kde se narodil Tomáš Chrenek? Tomáš Chrenek se nachází v sekci Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Chrenek dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Chrenek i v jiné kategorii než je podnikání.