Kdo je to?
Kdo je Neymar? Životopis Neymar, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Neymar?

Kdo je Neymar? Životopis, informace, biografie, sport

Neymar, celým jménem Neymar da Silva Santos Jr., je brazilský fotbalista – útočník klubu FC Barcelona. Řadí se k nejtalentovanějším fotbalistům světa. Profesionálním fotbalistou se stal již ve věku 11 let. Ve městě Santos se rychle stal hvězdným fotbalistou A týmu. Nastoupil i za brazilskou reprezentaci. Do FC Barcelona přestoupil v roce 2013.
Neymar patří k nejlepším hráčům s nejvyššími příjmy, často ho přirovnávají k Pelému, Messimu nebo Ronaldovi.Kdo je Neymar? Životopis Neymar, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Neymar

Národnost: Brazílie
Datum narození: 5.2.1992
Místo narození: Sao Paulo

Tento text (Neymar) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Dceřiná společnost? Pamatujete si definici pojmu Asociace? Znáte definici termínu Ban? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stejnopis?

Klíčová slova: sport, zajímavosti, národnost, kdo je Neymar?, wiki, wikipedie, život, kde se narodil Neymar?, biografie, sport, osobnost, narození, datum narození, místo narození, Neymar, informace

Pojem Neymar je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Neymar ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Neymar ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Neymar ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Neymar ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Neymar ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Neymar například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Neymar?

Nyní již víte Kdo je to Neymar? Kdy se narodil Neymar? Kde se narodil Neymar? Neymar je v sekci Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Neymar dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Neymar i v jiné kategorii než je sport.