Kdo je to?
Kdo je Neymar? Životopis Neymar, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Neymar

Kdo je Neymar? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Neymar, celým jménem Neymar da Silva Santos Jr., je brazilský fotbalista – útočník klubu FC Barcelona. Řadí se k nejtalentovanějším fotbalistům světa. Profesionálním fotbalistou se stal již ve věku 11 let. Ve městě Santos se rychle stal hvězdným fotbalistou A týmu. Nastoupil i za brazilskou reprezentaci. Do FC Barcelona přestoupil v roce 2013.
Neymar patří k nejlepším hráčům s nejvyššími příjmy, často ho přirovnávají k Pelému, Messimu nebo Ronaldovi.Kdo je Neymar? Životopis Neymar, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Neymar

Národnost: Brazílie
Datum narození: 5.2.1992
Místo narození: Sao Paulo

Popis osobnosti Neymar můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Škytavka? Pamatujete si definici pojmu Komodita? Znáte definici termínu Bilaterální dohoda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinobraní?

Klíčová slova: biografie, wikipedie, narození, Neymar, místo narození, kdo je Neymar?, životopis, život, zajímavosti, vysvětlení, informace, kdy se narodil Neymar?, národnost, sport, osobnost, sport

Pojem Neymar je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Neymar ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Neymar ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Neymar ve Wikislovníku

Hledat slovo Neymar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Neymar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Neymar například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Neymar? Stručná biografie

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Neymar? Kdy se narodil Neymar? Kde se narodil Neymar? Neymar je v sekci Sport

Kategorie sport, gymnastka, neymar, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Neymar dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Neymar i v jiné kategorii než je sport.