Kdo je to?
Kdo je Eva Mendes? Životopis Eva Mendes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Eva Mendes?

Kdo je Eva Mendes? Životopis, informace, biografie, herectví

Eva Mendes je americká filmová a seriálová herečka. Mendes se narodila v Miami na Floridě v USA do rodiny prodejce automobilů a ředitelky školy. Později, když se její rodiče rozvedli, odstěhovala se s matkou do Kalifornie do Los Angeles. Studovala na střední škole High School v Glendale. Po maturitě odešla studovat marketing na California State University. Školu však nedokončila, protože se chtěla začít naplno věnovat herectví. Z počátku se objevila v hudebních videoklipech kapely Pet Shop Boys nebo od hudebníka/herce Willa Smithe.
Mendes debutovala ve filmu roku 1998 ve snímcích Noc v Roxbury a Kukuřičné děti 5: Pole teroru. Poté si zahrála v úspěšných filmech jako Training Day (2001), Tenkrát v Mexiku, Rychle a zběsile 2 (2003), Hitch: Lék pro moderního muže (2005), Ghost Rider, Noc patří nám (2007), Last Night, Benga v záloze (2010), Rychle a zběsile 5 (2011), Za borovicovým hájem (2012), Lost River (2014) a další.
Mendes si zahrála v jedné epizodě seriálu Pohotovost (1998).
Její manžel je od roku 2011 známý herec Ryan Gosling, se kterým má 2 děti.Kdo je Eva Mendes? Životopis Eva Mendes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Eva Mendes

Národnost: americká
Datum narození: 5. 3. 1974
Místo narození: Miami, Florida, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Eva Mendes sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Černý trh? Vzpomněli byste si co označuje výraz Movember? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ping? Znáte termín Dornova metoda?

Klíčová slova: lexikon, wikipedie, kde se narodila Eva Mendes?, biografie, národnost, wiki, herectví, Eva Mendes, herectví, životopis, informace, život, zajímavosti, narození, místo narození, kdy se narodila Eva Mendes?

Pojem Eva Mendes je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Eva Mendes zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Eva Mendes v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Eva Mendes ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Eva Mendes ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Eva Mendes ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Eva Mendes ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Mendes například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Mendes

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Eva Mendes? Kdy se narodila Eva Mendes? Kde se narodila Eva Mendes? Eva Mendes je v kategorii Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Eva Mendes dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Mendes i v jiné kategorii než je herectví.