Kdo je to?
Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Olga Lounová?

Kdo je to Olga Lounová? Stručný životopis

Olga Lounová je zpěvačka, herečka, skladatelka, moderátorka a jezdkyně rallye. Je absolventkou pedagogické fakulty a Konzervatoře Jaroslava Ježka. Vystupuje především jako filmová a seriálová herečka, jako zpěvačka vystupuje sólově nebo s partnery, například s Xindlem X. Byla nominována na řadu hudebních cen.
Olga Lounová spolupracuje také s UNICEF, je patronkou Nadačního fondu této organizace.Kdo je to Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Olga Lounová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 3. 1981
Místo narození: Liberec

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Olga Lounová s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Spojka? Víte, co je to Blanšírování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Beletrie? Rozumíte pojmu Grotta?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, informace, hudba, lexikon, synonymum, co je to Olga Lounová?, kdo to je, slovo, význam pojmu, termín, vysvětlení, původ slova, kdo je Olga Lounová?, Olga Lounová, heslo

Pojem Olga Lounová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Olga Lounová na Google.cz

Hledat výraz Olga Lounová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Olga Lounová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Olga Lounová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Lounová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Lounová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Olga Lounová? Kdo to byl Olga Lounová? Kdy se narodil Olga Lounová? Kde se narodil Olga Lounová? Olga Lounová se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Olga Lounová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Lounová i v jiné kategorii než je hudba.