Kdo je to?
Kdo je Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Olga Lounová

Kdo je Olga Lounová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Olga Lounová je zpěvačka, herečka, skladatelka, moderátorka a jezdkyně rallye. Je absolventkou pedagogické fakulty a Konzervatoře Jaroslava Ježka. Vystupuje především jako filmová a seriálová herečka, jako zpěvačka vystupuje sólově nebo s partnery, například s Xindlem X. Byla nominována na řadu hudebních cen.
Olga Lounová spolupracuje také s UNICEF, je patronkou Nadačního fondu této organizace.Kdo je Olga Lounová? Životopis Olga Lounová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Olga Lounová

Národnost: česká
Datum narození: 7. 3. 1981
Místo narození: Liberec

Líbí se stručný životopis s osobou Olga Lounová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Digitální stopa? Znáte termín Floskule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jailbreak? Víte, co je to Ikterus?

Klíčová slova: osobnost, popis, kde se narodila Olga Lounová?, Olga Lounová, narození, lexikon, informace, hudba, osobnosti, kdo je Olga Lounová?, kdy se narodila Olga Lounová?, Olga Lounová, wikipedie, wiki, místo narození, vysvětlení

Pojem Olga Lounová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Olga Lounová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Olga Lounová ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Olga Lounová na Google.cz

Zkusit najít výraz Olga Lounová na Google obrázcích

Vyhledat termín Olga Lounová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Lounová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Olga Lounová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Olga Lounová? Kdy se narodila Olga Lounová? Kde se narodila Olga Lounová? Olga Lounová patří do kategorie Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Olga Lounová kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Lounová i v jiné kategorii než je hudba.