Kdo je to?
Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Kdo je to Dramatik?

Co znamená a jaký je význam slova Dramatik?

Dramatik je tvůrce dramat, tedy spisovatel, který vypráví nějaký příběh pomocí monologů a dialogů postav. Původně se dramata předváděla ne jevišti, postupně se stala i součástí filmové, televizní a rozhlasové tvorby.
První dramatici se objevili již v antickém Řecku. Jako náměty si autoři volí nějaké konflikty, které se snaží vyřešit. Žánry dramatu jsou např. tragédie, komedie, činohra a další.Kdo je to, byl Dramatik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dramatik? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dramatik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chanuka? Vzpomenete si na definici slova Artyčok? Znáte definici termínu Jádrová omítka? Vzpomněli byste si na význam slova Kleptomanie?

Klíčová slova: etymologie, wiki, význam pojmu, slovo, odborný výraz, popis, lexikon, přesný význam, popis, formulace, co je to Dramatik?, heslo, informace, profese, přesný výraz, synonymum

Pojem Dramatik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Dramatik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dramatik ve Wikipedii

Hledat frázi Dramatik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Dramatik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dramatik například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Dramatik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dramatik? Kdo to byl Dramatik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dramatik? Definice pojmu Dramatik se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.