Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Psychiatr? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šíbr? Víte, co je to Kružba? Rozumíte pojmu Elastan? Rozumíte pojmu Mansarda?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, formulace, odborný výraz, co znamená, kdo je Psychiatr?, popis, přesný význam, lékařství, původ slova, kdo to je, synonymum, význam slova, slovo, popis, vysvětlení

Pojem Psychiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Psychiatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Psychiatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Psychiatr na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psychiatr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychiatr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Psychiatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr je v kategorii lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?