Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Tento text (Psychiatr) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šíbr? Vzpomněli byste si na význam slova Bridž? Rozumíte pojmu Dystopie? Znáte definici termínu Poslední soud?

Klíčová slova: formulace, Psychiatr, přesný význam, kdo je Psychiatr?, synonymum, odborný výraz, co je to Psychiatr?, wiki, kdo to je, termín, význam pojmu, přesný výraz, popis, co znamená, popis, informace

Pojem Psychiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Psychiatr ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Psychiatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Psychiatr ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Psychiatr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychiatr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Psychiatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Psychiatr hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?