Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Tento text (Psychiatr) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šíbr? Znáte definici termínu Prevenar 13? Rozumíte pojmu Elastan? Pamatujete si definici pojmu Latte macchiato?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, termín, co znamená, vysvětlení, slovo, význam slova, formulace, původ slova, lékařství, Psychiatr, synonymum, heslo, popis, definice, popis

Pojem Psychiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Psychiatr ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Psychiatr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Psychiatr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Psychiatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychiatr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Psychiatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Psychiatr hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?