Kdo je to?
Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Psychiatr?

Co znamená a jaký je význam slova Psychiatr?

Psychiatr je lékař, jehož oborem je diagnostika a léčba duševních poruch. Psychiatr se zpravidla zabývá těžšími případy pacientů než psycholog.Kdo je to, byl Psychiatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Psychiatr? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Psychiatr s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šíbr? Znáte termín Jinotaj? Rozumíte pojmu Dystopie? Víte, co je to Carving?

Klíčová slova: původ slova, Psychiatr, význam pojmu, heslo, přesný význam, co znamená, slovo, popis, synonymum, lékařství, wiki, lexikon, informace, význam, přesný výraz, kdo je Psychiatr?

Pojem Psychiatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Psychiatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Psychiatr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Psychiatr ve Wikipedii

Najít heslo Psychiatr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Psychiatr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Psychiatr, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Psychiatr? Kdo to byl Psychiatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Psychiatr? Definice pojmu Psychiatr se nachází v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?