Kdo je to?
Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Stanislav Polčák?

Kdo je to Stanislav Polčák? Stručný životopis

Stanislav Polčák je politik, právník a pedagog vyučující na VŠ. Absolvoval studia na Právnické fakultě UK, studoval i na Katolické teologické fakultě. Je odborníkem na správní, autorské a evropské právo. Byl vedoucím poslanecké kanceláře poslance EP Tomáše Zatloukala. Působil i jako expert Komise Úřadu vlády ČR pro EU. V roce 2010 se stal poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, kde reprezentoval stranu TOP 09. Ta tuto stranu a STAN se Stanislav Polčák v roce 2014 stal poslancem Evropského parlamentu, kde zastává funkci místopředsedy výboru pro regionální rozvoj.Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Stanislav Polčák

Národnost: česká
Datum narození: 21. února 1980
Místo narození: Slavičín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Stanislav Polčák? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Usedlost? Vzpomenete si na definici slova Indemnita? Víte co je Vertigo? Vzpomněli byste si na význam slova All inclusive?

Klíčová slova: popis, definice, co je to Stanislav Polčák?, význam, odborný výraz, synonymum, původ slova, politici, formulace, přesný výraz, kdo to je, lexikon, etymologie, význam slova, informace, Stanislav Polčák

Pojem Stanislav Polčák je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Stanislav Polčák

Zkusit najít frázi Stanislav Polčák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Stanislav Polčák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Stanislav Polčák ve Wikipedii

Zkusit najít Stanislav Polčák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stanislav Polčák například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Stanislav Polčák

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stanislav Polčák? Kdo to byl Stanislav Polčák? Kdy se narodil Stanislav Polčák? Kde se narodil Stanislav Polčák? Stanislav Polčák je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Stanislav Polčák dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stanislav Polčák i v jiné kategorii než je politici.