Kdo je to?
Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Stanislav Polčák?

Kdo je to Stanislav Polčák? Stručný životopis

Stanislav Polčák je politik, právník a pedagog vyučující na VŠ. Absolvoval studia na Právnické fakultě UK, studoval i na Katolické teologické fakultě. Je odborníkem na správní, autorské a evropské právo. Byl vedoucím poslanecké kanceláře poslance EP Tomáše Zatloukala. Působil i jako expert Komise Úřadu vlády ČR pro EU. V roce 2010 se stal poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, kde reprezentoval stranu TOP 09. Ta tuto stranu a STAN se Stanislav Polčák v roce 2014 stal poslancem Evropského parlamentu, kde zastává funkci místopředsedy výboru pro regionální rozvoj.Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Stanislav Polčák

Národnost: česká
Datum narození: 21. února 1980
Místo narození: Slavičín

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stanislav Polčák s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Usedlost? Pamatujete si definici pojmu Hrdinství? Víte co je Vertigo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hlezno?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, přesný význam, definice, popis, co je to Stanislav Polčák?, kdo je Stanislav Polčák?, termín, pojem, co znamená, původ slova, slovo, přesný výraz, popis, synonymum, heslo

Pojem Stanislav Polčák je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Stanislav Polčák zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Stanislav Polčák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Stanislav Polčák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Stanislav Polčák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Stanislav Polčák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Stanislav Polčák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Stanislav Polčák? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Stanislav Polčák? Kdo to byl Stanislav Polčák? Kdy se narodil Stanislav Polčák? Kde se narodil Stanislav Polčák? Stanislav Polčák se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Stanislav Polčák třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stanislav Polčák i v jiné kategorii než je politici.