Kdo je to?
Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Stanislav Polčák?

Kdo je to Stanislav Polčák? Stručný životopis

Stanislav Polčák je politik, právník a pedagog vyučující na VŠ. Absolvoval studia na Právnické fakultě UK, studoval i na Katolické teologické fakultě. Je odborníkem na správní, autorské a evropské právo. Byl vedoucím poslanecké kanceláře poslance EP Tomáše Zatloukala. Působil i jako expert Komise Úřadu vlády ČR pro EU. V roce 2010 se stal poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, kde reprezentoval stranu TOP 09. Ta tuto stranu a STAN se Stanislav Polčák v roce 2014 stal poslancem Evropského parlamentu, kde zastává funkci místopředsedy výboru pro regionální rozvoj.Kdo je to Stanislav Polčák? Životopis Stanislav Polčák, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Stanislav Polčák

Národnost: česká
Datum narození: 21. února 1980
Místo narození: Slavičín

Popis osobnosti Stanislav Polčák můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Relativní? Víte co je Salko? Víte co je Evoluce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Endoskopie?

Klíčová slova: Stanislav Polčák, etymologie, definice, přesný význam, význam slova, co je to Stanislav Polčák?, slovo, vysvětlení, popis, synonymum, kdo to je, co znamená, popis, odborný výraz, informace, termín

Pojem Stanislav Polčák je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Stanislav Polčák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Stanislav Polčák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Stanislav Polčák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Stanislav Polčák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stanislav Polčák například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Stanislav Polčák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Stanislav Polčák? Kdo to byl Stanislav Polčák? Kdy se narodil Stanislav Polčák? Kde se narodil Stanislav Polčák? Stanislav Polčák se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Stanislav Polčák dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Stanislav Polčák i v jiné kategorii než je politici.