Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Popis osobnosti Jakub Voráček můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Přírodnina? Víte, co je to Kaolin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cephalea? Rozumíte pojmu Žumpa?

Klíčová slova: pojem, informace, synonymum, definice, odborný výraz, význam pojmu, co znamená, význam slova, Jakub Voráček, popis, popis, etymologie, původ slova, sport, termín, přesný význam

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jakub Voráček lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Jakub Voráček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Jakub Voráček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Jakub Voráček ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Jakub Voráček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Jakub Voráček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.