Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Tento text (Jakub Voráček) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Apartmán? Víte co je Synergie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Transhumanismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aorta?

Klíčová slova: co je to Jakub Voráček?, popis, co znamená, synonymum, kdo je Jakub Voráček?, význam slova, lexikon, etymologie, formulace, informace, wiki, vysvětlení, původ slova, heslo, přesný výraz, termín

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jakub Voráček v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Jakub Voráček na Google.cz

Vyhledat slovo Jakub Voráček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jakub Voráček ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Jakub Voráček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Voráček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.