Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Líbí se stručný životopis s osobou Jakub Voráček? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Přírodnina? Znáte definici termínu Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cephalea? Pamatujete si definici pojmu Erysipel?

Klíčová slova: původ slova, definice, co znamená, přesný význam, Jakub Voráček, slovo, sport, odborný výraz, význam slova, wiki, kdo je Jakub Voráček?, lexikon, popis, informace, co je to Jakub Voráček?, vysvětlení

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jakub Voráček doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Jakub Voráček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Voráček ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jakub Voráček ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Jakub Voráček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jakub Voráček

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.