Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Líbí se stručný životopis s osobou Jakub Voráček? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Synagoga? Znáte termín Online hra? Vzpomněli byste si co označuje výraz BARF? Víte, co je to Windows defender?

Klíčová slova: Jakub Voráček, význam pojmu, odborný výraz, slovo, vysvětlení, původ slova, přesný význam, definice, heslo, wiki, lexikon, význam, termín, formulace, přesný výraz, kdo to je

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Jakub Voráček na Youtube

Najít slovo Jakub Voráček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Jakub Voráček na Google.cz

Hledat heslo Jakub Voráček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Jakub Voráček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.