Kdo je to?
Kdo je Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Jakub Voráček?

Kdo je Jakub Voráček? Životopis, informace, biografie, sport

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jakub Voráček s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Apartmán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sutura? Vzpomněli byste si co označuje výraz Restrikce? Znáte termín Osciloskop?

Klíčová slova: kdo je Jakub Voráček?, wiki, životopis, datum narození, národnost, lexikon, Jakub Voráček, popis, místo narození, kdy se narodil Jakub Voráček?, wikipedie, kde se narodil Jakub Voráček?, zajímavosti, život, osobnost, biografie

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Jakub Voráček na Youtube

Najít pojem Jakub Voráček na Google.cz

Najít pojem Jakub Voráček na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Jakub Voráček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Jakub Voráček ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jakub Voráček? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček je v kategorii Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.