Kdo je to?
Kdo je Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Jakub Voráček?

Kdo je Jakub Voráček? Životopis, informace, biografie, sport

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jakub Voráček? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Apartmán? Víte co je Filipovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Workout? Vzpomněli byste si co označuje výraz Velezrada?

Klíčová slova: sport, wikipedie, životopis, zajímavosti, biografie, wiki, informace, národnost, místo narození, popis, kde se narodil Jakub Voráček?, kdo je Jakub Voráček?, osobnost, osobnosti, vysvětlení, kdy se narodil Jakub Voráček?

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Jakub Voráček ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jakub Voráček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jakub Voráček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jakub Voráček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jakub Voráček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček patří do sekce Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.