Kdo je to?
Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Voráček?

Kdo je to Jakub Voráček? Stručný životopis

Jakub Voráček je profesionální hokejista, útočník, který hraje za hokejový klub Philadelphia Flyers v NHL. V extralize začínal v Kladně, později nastoupil k týmům NHL. Je také reprezentantem ČR, hrál již za mládež do 18 let a dvacetileté hokejisty.
S českým týmem vyhrál Jakub Voráček zlatou medaili na mistrovství světa v roce 2010 a bronz v následujícím roce.Kdo je to Jakub Voráček? Životopis Jakub Voráček, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jakub Voráček

Národnost: česká
Datum narození: 15. srpna 1989
Místo narození: Kladno

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Voráček? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Synagoga? Znáte pojem Thriller? Vzpomněli byste si co označuje výraz BARF? Vzpomenete si na definici slova Emoční inteligence?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, heslo, lexikon, pojem, sport, původ slova, kdo je Jakub Voráček?, synonymum, kdo to je, formulace, wiki, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, popis

Pojem Jakub Voráček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jakub Voráček doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Jakub Voráček ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jakub Voráček ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jakub Voráček ve Wikipedii

Vyhledat slovo Jakub Voráček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Voráček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Voráček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Voráček? Kdo to byl Jakub Voráček? Kdy se narodil Jakub Voráček? Kde se narodil Jakub Voráček? Jakub Voráček patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jakub Voráček řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Voráček i v jiné kategorii než je sport.