Kdo je to?
Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Valerij Pjakin?

Kdo je to Valerij Pjakin? Stručný životopis

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Základní informace o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Líbí se stručný životopis s osobou Valerij Pjakin? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cashback? Víte, co je to Alpinning? Pamatujete si definici pojmu Anaerobní cvičení? Rozumíte pojmu Emulze?

Klíčová slova: termín, kdo to je, formulace, význam, heslo, co je to Valerij Pjakin?, přesný význam, význam slova, co znamená, odborný výraz, pojem, Valerij Pjakin, význam pojmu, informace, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Valerij Pjakin je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít Valerij Pjakin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Valerij Pjakin ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Valerij Pjakin na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Valerij Pjakin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Valerij Pjakin například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Valerij Pjakin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Valerij Pjakin? Kdo to byl Valerij Pjakin? Valerij Pjakin je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.