Kdo je to?
Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Valerij Pjakin?

Kdo je to Valerij Pjakin? Stručný životopis

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Zaujala vás biografie osobnosti Valerij Pjakin? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Cashback? Vzpomenete si na definici slova Zelený zákal? Pamatujete si definici pojmu Anaerobní cvičení? Vzpomněli byste si na význam slova Archaismus?

Klíčová slova: informace, význam, wiki, co znamená, politika, vysvětlení, lexikon, popis, význam pojmu, heslo, termín, slovo, význam slova, etymologie, Valerij Pjakin, přesný význam

Pojem Valerij Pjakin je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Valerij Pjakin

Vyhledat slovo Valerij Pjakin ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Valerij Pjakin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Valerij Pjakin na Google.cz

Hledat termín Valerij Pjakin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Valerij Pjakin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Valerij Pjakin

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Valerij Pjakin? Kdo to byl Valerij Pjakin? Valerij Pjakin se nachází v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.