Kdo je to?
Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Valerij Pjakin?

Kdo je to Valerij Pjakin? Stručný životopis

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je to Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, lidé, osobnosti z politika

Základní údaje o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Valerij Pjakin s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Proforma faktura? Vzpomenete si na definici slova Asketický? Pamatujete si definici pojmu Luxusní statek? Vzpomněli byste si na význam slova Urbex?

Klíčová slova: formulace, slovo, popis, co znamená, synonymum, etymologie, odborný výraz, pojem, vysvětlení, lexikon, význam, význam slova, definice, co je to Valerij Pjakin?, popis, přesný význam

Pojem Valerij Pjakin je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít Valerij Pjakin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Valerij Pjakin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Valerij Pjakin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Valerij Pjakin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Valerij Pjakin například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Valerij Pjakin? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Valerij Pjakin? Kdo to byl Valerij Pjakin? Valerij Pjakin se nachází v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.