Kdo je to?
Kdo je Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Kdo je Valerij Pjakin?

Kdo je Valerij Pjakin? Životopis, informace, biografie, politika

Valerij Pjakin je ruský politolog a analytik. Sídlí a pracuje v Sankt Petersburgu. Zařadil se do společností Koncepce sociální bezpečnosti, Dostatečně všeobecná teorie řízení a Fondu konceptuálních technologii Altaj. Zde se zaměřil především na prognózy a prezentaci vysokofrekvenční analýzy a na rozvoj socio naturálních procesů a navazujících sociálně inženýrských procedur.
Valerij Pjakin se aktivně zapojuje do komentování nejrůznějších událostí a svá vystoupení zveřejňuje na YouTube.Kdo je Valerij Pjakin? Životopis Valerij Pjakin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Valerij Pjakin

Národnost: ruská

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Valerij Pjakin s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Úpal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Supercela? Pamatujete si definici pojmu Benefit? Víte co je Kóma?

Klíčová slova: kdo je Valerij Pjakin?, zajímavosti, wikipedie, lexikon, život, Valerij Pjakin, wiki, životopis, popis, vysvětlení, Valerij Pjakin, politika, informace, osobnosti, biografie, osobnost

Pojem Valerij Pjakin je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Valerij Pjakin v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Valerij Pjakin ve Wikipedii

Hledat slovo Valerij Pjakin ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Valerij Pjakin na Google obrázcích

Vyhledat pojem Valerij Pjakin ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Valerij Pjakin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Valerij Pjakin například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Valerij Pjakin

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Valerij Pjakin? Valerij Pjakin se nachází v sekci Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Valerij Pjakin dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Valerij Pjakin i v jiné kategorii než je politika.