Kdo je to?
Kdo je to Nuzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nuzák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nuzák?

Co znamená a jaký je význam slova Nuzák?

Nuzák je dnes už méně používané slovo. Označuje se jím člověk ve špatné hmotné situaci, bez majetku a bez finančních prostředků. Nuzák může být člověkem s velkým množstvím dluhů a s exekucemi, což je velmi častý případ, kdy lidé s nedostatečnou finanční gramotností podlehnou lákavé reklamě nejčastěji nebankovních poskytovatelů půjček s enormně vysokým úrokem, aby si na přechodnou dobu přilepšili. Ti nejhloupější si půjčují na zbytné věci, jako například na dovolenou nebo na vánoční dárky. Další vývoj je zřejmý, nezvládnou splácet jednu půjčku, vezmou si další, až se dostanou do dluhové spirály a pokud se z exekucí vůbec kdy dokáží vymanit, přijdou o majetek v mnohem vyšší hodnotě, než kolik si vypůjčili. Stanou se nuzáky, mohou skončit na ulici jako bezdomovci nebo žebráci a životní mizérie se velmi často podepíše i na jejich zdravotním stavu a psychice.


Kdo je to Nuzák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nuzák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Nuzák s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Spravedlnost? Pamatujete si definici pojmu Slanisko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Metafora? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přírodnina?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, pojem, přesný význam, wikipedie, význam slova, přesný výraz, etymologie, odborný výraz, Nuzák, definice, co znamená, přesný výraz, informace, lexikon, wiki

Pojem Nuzák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Nuzák na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Nuzák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Nuzák na Google.cz

Vyhledat výraz Nuzák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Nuzák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nuzák například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nuzák

Nyní již víte Kdo je to Nuzák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nuzák? Definice pojmu Nuzák patří do sekce Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.