Kdo je to?
Kdo je Jan Mansfeld? Životopis Jan Mansfeld, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jan Mansfeld

Kdo je Jan Mansfeld? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Herec Jan Mansfeld se narodil 21. června 1990 v Českých Budějovicích. Vystudoval činoherní herectví na Janáčkově akademii v Brně v ročníku Niky Brettschneiderové. Po absolvování získal angažmá v brněnském Divadle Husa na provázku, které se stalo jeho splněným snem. Podle jeho vlastních slov bylo účinkování v inscenacích právě v tomto divadle důvodem, proč se rozhodl pro studium právě na JAMU.
K herectví se dostal díky dramatickému kroužku během svých středoškolských let, která strávil na obchodní akademii. Tvrdí, že ke studiu obchodní akademie jej vedl příznivý poměr mezi studenty a studentkami.
Jan Mansfeld je zatím mladý herec, který má před sebou jistě plno zajímavých rolí. Doposud jej mohli diváci sledovat v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárnil neoblíbenou postavu Jakuba Štěpánka. Objevil se také v lékařském seriálu Modrý kód, v kriminálce Specialisté nebo v projektech Zlatý podraz, Stíny v mlze, Pan profesor či Polda.
Zahrál si také v pohádce Princezna a půl království, kde hlavní roli ztvárnili Jan Ruml, Eva Podzimková, Marek Eben a Jakub Prachař.
I přesto, že bylo angažmá v Huse na provázku jeho vysněné, nakonec jej opustil a v současné době působí především v Praze na volné noze. Diváci jej mohli vidět například ve Švandově divadle, kdy vystopoval v inscenacích Srpnové světlo, 1984, Cyrano z Bergeracu, Hadry, kosti, kůže či Na větrné hůrce. Objevil se ale také v Divadle polárka ve hře Ve jménu republiky.
V osobním životě tvoří pár s hereckou kolegyní Dagmar Kopečkovou.Kdo je Jan Mansfeld? Životopis Jan Mansfeld, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jan Mansfeld

Národnost: československá, česká
Datum narození: 21. června 1990
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Jan Mansfeld můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Indukční motor? Pamatujete si definici pojmu Prasečí chřipka? Znáte pojem Ponorková nemoc? Vzpomněli byste si co znamená slovo Molekulární gastronomie?

Klíčová slova: popis, informace, wiki, vysvětlení, biografie, kdy se narodil Jan Mansfeld?, wikipedie, místo narození, život, životopis, narození, herectví, kde se narodil Jan Mansfeld?, Jan Mansfeld, kdo je Jan Mansfeld?, národnost

Pojem Jan Mansfeld je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jan Mansfeld

Hledejte bez špehování slovo Jan Mansfeld ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Mansfeld ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jan Mansfeld ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Jan Mansfeld ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jan Mansfeld ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Mansfeld například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Mansfeld

Právě jste zjistili Kdo je to Jan Mansfeld? Kdy se narodil Jan Mansfeld? Kde se narodil Jan Mansfeld? Jan Mansfeld je v sekci Herectví

Kategorie herectví, fialkové vlasy, jan Mansfeld, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Jan Mansfeld dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Mansfeld i v jiné kategorii než je herectví.